Vabatahtlike ankeet (sügis 2019)
Kui soovid liituda MTÜga Vanem Vend, Vanem Õde ja saada meie programmi Vanemaks Õeks/Vennaks, siis on järgmisele küsimustikule vastamine sinu jaoks kohustuslik. See on oluline, kuna antud informatsioon aitab meil sind paremini vabatahtlikuna organisatsiooni tegevuses toetada.

Info, mida meile enda kohta annad, on konfidentsiaalne. Küsimustik tuleb täita hiljemalt 6. oktoobriks. Vabatahtlikuks saamise eelduseks on meie kahpäevase koolituse läbimine. Koolitus ise toimub 19.-20. oktoobril. Ära unusta saata meile oma CVd ja motivatsioonikirja aadressile vanemvendvanem6de@gmail.com!


Kui sul tekkib vastamise käigus küsimusi või probleeme, siis kirjuta julgelt aadressile vanemvendvanem6de@gmail.com või helista +372 56244441.
Ees- ja perekonnanimi *
Your answer
Meiliaadress *
Your answer
Telefon *
Your answer
Kust kuulsid MTÜst Vanem Vend, Vanem Õde? *
Your answer
Mis sind igapäevaselt motiveerib ja inspireerib? *
Your answer
Mida tähendab sinu jaoks aeg iseendale? *
Your answer
Küsimused, ettepanekud või soovid enda kohta veel midagi lisada. Mida sa ootad, soovid meie programmis osalemisest saada?
Your answer
2019. aasta sügisene koolitus toimub 19.- 20. oktoobril Nõo vallas. Kas sa saad nimetatud kuupäevadel koolitusel osaleda? *
Koolituse läbimine on programmiga liitumise eelduseks. Kui koolitusel osaleda ei saa, kuid soovid MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde tegevusse siiski panustada, siis võta meiega ühendust aadressil vanemvendvanem6de@gmail.com.
Kas sul on erisoove koolituse toitlustuse osas? Kui jah, siis millised need on? *
Your answer
Kas tuled koolitusele koos teistega (bussiga, mis väljub Tartu keskklinnast ja toob sind ka pühapäeval tagasi Tartusse) või oma transpordiga? *
Kuna tulenevalt lastekaitseseadusest on lastega töötamisel (sh vabatahtlik töö) nõutav karistusregistri väljavõte, siis on meil kohustus esitada sellekohane päring.
Kas oled nõus, et MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde esitab sinu kohta päringu karistusregistrisse? *
Kui oled nõus, et MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde esitab sinu kohta karistusregistrisse päringu, siis sisesta siia oma isikukood. *
Your answer
Olen nõus, et MTÜ Vanem Vend, Vanem Õde töötleb minu poolt edastatud andmeid programmiga liitumise eesmärgil ja tean, et andmed kustutatakse pärast värbamisperioodi, kui ma ei osutu valituks või otsustan siiski mitte liituda. *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service