Co Warszawa Czyta w 2017?
Pomóż nam wybrać książkę, która stanie się bohaterką akcji Warszawa Czyta w tym roku. Wspólnie poszukamy książki, która może dostarczać inspiracji do dyskusji i działań związanych ze współczesną Warszawą. Wśród osób zgłaszających propozycje rozlosujemy NAGRODY (książki i nie tylko).
Podaj tytuł i autora/autorkę książki, wokół której według ciebie powinna być osadzona 5. edycja Warszawa Czyta. *
Do tej pory bohaterkami akcji Warszawa Czyta były "Cwaniary" Sylwii Chutnik, "Niewidzialne miasta" Italo Calvino, "Chamowo" Mirona Białoszewskiego i "13 pięter" Filipa Springera.
Your answer
Uzasadnij swój wybór.
Dlaczego sądzisz, że akurat ta książka może być ważna dla Warszawy i inspirować do rozmowy i działań w ramach akcji Warszawa Czyta 2017? Napisz uzasadnienie nie dłuższe niż 600 znaków.
Your answer
Jeśli masz pomysł na zainspirowane proponowaną książką wydarzenie, które mogłoby się znaleźć w programie akcji, opisz go tutaj.
Your answer
Twój e-mail *
Adres, przez który będziemy się kontaktować. Nie będzie on upubliczniany ani wykorzystywany do celów innych niż informowanie o akcji.
Your answer
Imię i nazwisko / ksywka
Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie swojego uzasadnienia, podaj nam imię i nazwisko, ewentualnie ksywkę, żebyśmy mogli je podpisać.
Your answer
Zgoda na publikację uzasadnienia *
Imię, nazwisko lub ksywka - jak mamy się do ciebie zwracać.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google.