Co Warszawa Czyta w 2017?
Pomóż nam wybrać książkę, która stanie się bohaterką akcji Warszawa Czyta w tym roku. Wspólnie poszukamy książki, która może dostarczać inspiracji do dyskusji i działań związanych ze współczesną Warszawą. Wśród osób zgłaszających propozycje rozlosujemy NAGRODY (książki i nie tylko).
Podaj tytuł i autora/autorkę książki, wokół której według ciebie powinna być osadzona 5. edycja Warszawa Czyta.
Do tej pory bohaterkami akcji Warszawa Czyta były "Cwaniary" Sylwii Chutnik, "Niewidzialne miasta" Italo Calvino, "Chamowo" Mirona Białoszewskiego i "13 pięter" Filipa Springera.
Your answer
Uzasadnij swój wybór.
Dlaczego sądzisz, że akurat ta książka może być ważna dla Warszawy i inspirować do rozmowy i działań w ramach akcji Warszawa Czyta 2017? Napisz uzasadnienie nie dłuższe niż 600 znaków.
Your answer
Jeśli masz pomysł na zainspirowane proponowaną książką wydarzenie, które mogłoby się znaleźć w programie akcji, opisz go tutaj.
Your answer
Twój e-mail
Adres, przez który będziemy się kontaktować. Nie będzie on upubliczniany ani wykorzystywany do celów innych niż informowanie o akcji.
Your answer
Imię i nazwisko / ksywka
Jeśli zgadzasz się na wykorzystanie swojego uzasadnienia, podaj nam imię i nazwisko, ewentualnie ksywkę, żebyśmy mogli je podpisać.
Your answer
Zgoda na publikację uzasadnienia
Imię, nazwisko lub ksywka - jak mamy się do ciebie zwracać.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms