Кращі практики ІГС Вінницької громади
Робота організацій громадянського суспільства має вагоме значення для розвитку кожної громади. А громадський сектор Вінницької МТГ вже неодноразово демонстрував свою значимість і здатність до впровадження реальних позитивних змін. Як відомо, вдалим досвідом необхідно ділитися — тому Координаційна рада Мережі ОГС «Місто змістів» спільно з КП «Інститут розвитку міст» оголошують серед громадських організацій Вінницької міської територіальної громади збір кращих практик — проєктів та ініціатив, які були реалізовані протягом 2021 року.

Мета — це привернути увагу широкого загалу до роботи громадських організацій, продемонструвати важливість і реальність змін, на які здатен кожен та кожна за наявності бажання і цілеспрямованої роботи, а також поширення кращих практик серед ІГС інших громад по всій державі.

До участі запрошуються громадські організації, які зареєстровані на території Вінницької міської територіальної громади. Для цього необхідно заповнити форму до 10 грудня 2021 року.

Умови участі:
Організація має бути зареєстрована та здійснювати свою діяльність на території Вінницької міської територіальної громади.
Проєкт, який ви подаєте на конкурс, має бути впроваджений на території Вінницької міської територіальної громади.
Проєкт має бути реалізований у 2021 році.
Проєкт має бути суспільно-корисним та мати конкретні результати для громади або цільової аудиторії проєкту.

Кожна організація має право подати на відбір необмежену кількість проєктів. Зважайте, що до Збірника потрапить не більше двох ініціатив, реалізованих однією ІГС.

Протягом 10-20 грудня команда організаторів визначить кращі проєкти, що будуть висвітлені в електронному збірнику «Кращі практики ІГС Вінницької громади», який розмістять на інформаційних ресурсах Хабу «Місто змістів» та КП «Інститут розвитку міст».  

За додаткової інформацією звертайтеся: Галина Сегеда - 0977052366, Олесандра Лиса - 0961772129.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Назва організації *
Номер телефону та електронна адреса представника/-ці для контакту в разі потреби
Як називається проєкт чи ініціатива, яку б Ви хотіли представити у Збірнику кращих практик?
Опишіть цільову аудиторію та кількість задіяних учасників/ць
Коротко охарактеризуйте мету та хід реалізації практики
Який вплив (результати) мало впровадження вашої ініціативи?
Надайте посилання на публікації/пости у соціальних мережах/відгуки учасників/ць, організаторів/ок, спікерів/ок, статті у ЗМІ та інші джерела інформації, в яких згадували про реалізовану вами ініціативу та отримані результати
Чи готові ви надати фотоматеріали, які можна буде використати при складенні Збірника кращих практик?
Clear selection
Результати
Після завершення збору та опрацювання отриманих анкет ви отримаєте відповідь щодо включення або не/включення практики вашої ОГС до Збірника кращих практик ОГС Вінницької МТГ. У разі виникнення додаткових питань ми сконтактуємо з представником, дані якого вказані у цій анкеті. Зичимо успіхів!
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy