Průzkum zájmu o KOTLÍKOVÉ DOTACE 2021+ ve Středočeském kraji
Dotazníkový formulář pro zjištění předběžného zájmu o poskytnutí Kotlíkové dotace 2021+ ve Středočeském kraji.

Rádi bychom Vás upozornili, že tento dotazník není závazná žádost o kotlíkovou dotaci. Jedná se pouze o průzkum předběžných zájemců o dotaci. Čím více zájemců shromáždíme, tím více finančních prostředků bude na výměny kotlů ve Středočeském kraji z Evropské unie poskytnuto.

Poskytnutí Vašich kontaktních údajů zaručí, že Vám budou zasílány aktuální informace k připravované dotační výzvě.

Prosíme zájemce, aby si před vyplněním dotazníku přečetli základní informace ke Kotlíkovým dotacím 2021+, které naleznete zde: https://www.kr-stredocesky.cz/web/odbor-rizeni-dotacnich-projektu/kotlikove-dotace-2019-2023/-/asset_publisher/ONP0SNZ721fL/content/kraj-zjistuje-zajem-o-kotlikove-dotace-pro-rok-2021-?redirect=https%3A%2F%2Fwww.kr-stredocesky.cz%2Fweb%2Fodbor-rizeni-dotacnich-projektu%2Fkotlikove-dotace-2019-2023%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_ONP0SNZ721fL%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D2

Pro odeslání tohoto formuláře není nutné se přihlašovat k Google účtu.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Příjmení a jméno zájemce o kotlíkovou dotaci: *
Rok narození: *
Kontaktní telefonní číslo: *
Zájemce je vlastníkem nebo spoluvlastníkem: *
Adresa vlastníka nemovitosti, ke které se vztahuje výměna zdroje vytápění? *
Zájemce je:
Clear selection
Vyberte nový zdroj vytápění, za který chcete původní kotel vyměnit? *
Byla výměna zdroje tepla v nemovitosti již realizována? (k úspěšnému budoucímu podání žádosti o kotlíkovou dotací musí realizace výměny kotle proběhnout po 1. 1. 2021, jinak není akceptována jako způsobilý výdaj)
Clear selection
Vyberte další počet osob žijících ve společné domácnosti, ve které proběhla, nebo proběhne výměna zdroje (do tohoto počtu musí být zahrnuti všichni členové domácnosti žadatele, kteří budou mít v den podání žádosti trvalý pobyt nebo i jen budou bydlet v místě realizace výměny kotle):
1
2
3
4
5
6 a více
dospělí (18+) výdělečně činný
důchodce
invalidní důchodce 3. stupně
dítě/student denního studia do 26 let
ostatní (osoba pobírající dávky v hmotné nouzi, dávky v nemocenské, peněžitá pomoc v mateřství, dávky státní sociální podpory)
Clear selection
Osobní údaje poskytnuté Středočeskému kraji jsou zpracovávány v souladu s nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR) čl. 6 odst. 1 písm. a). Vyplněním a odesláním formuláře berete na vědomí, že Středočeský kraj zpracuje Vaše osobní údaje za účelem provedení průzkumu zájmu o Kotlíkové dotace 2021+. Rovněž berete na vědomí, že Vaše osobní údaje budou poskytnuty Ministerstvu životního prostředí (MŽP), a to výlučně pro účely podání žádosti kraje o dotaci. Vaše osobní údaje nebudou předány žádné třetí osobě vyjma MŽP. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy