Motivatsioonikirja vorm
Motivatsioonikirja vorm ettevõttesse ekskursioonile sõitmiseks ja bussitranspordi rahastamiseks SA Lääne-Viru Arenduskeskuse poolt.
Üldiselt rahastatakse visiite kodumaakonna ettevõtetesse. Maakonnast väljaspoole sõidud pole välistatud, kuid need peavad olema väga hästi põhjendatud.
Õppevisiite võib korraldada 2018.aasta jooksul (nii kevad- kui ka sügisperioodil).
Külastuse ettevalmistamiseks ja hilisemaks läbi mõtestamiseks on olemas erinevaid materjale. Üks valik nt sellel lingil siin: http://bit.ly/2wXTO1K
Kooli nimi *
Your answer
Õpetaja/õpetajate nimi/nimed *
Your answer
Klass/klassid *
Your answer
Õpetaja kontakt e-post ja telefoninumber *
Your answer
Külastatava ettevõtte nimi *
Your answer
Taotletav summa (transpordikulu) *
Your answer
Külastuse planeeritav kuupäev *
Külastus peab toimuma 2018. aastal, st kuni detsember 2018
Your answer
Külastuse eesmärk ja lõiming *
Mis on ettevõtte külastuse eesmärk ja kuidas on seotud konkreetse klassi/klasside õppetööga e. millise osaga ettevõtte tööst minnakse vaatama ja mida õppima ja millist õpiväljundit oodatakse?
Your answer
Ettevalmistus *
Kirjelda, mil moel valmistate õpilased külastuseks ette? Milliseid meetodeid või abimaterjale kasutate (rühmatööd, töölehtede ettevalmistamised, info kogumine ettevõtte kohta, klassitunnis teema või ettevõtte üle arutamine vms). Kuidas tagate noorte/laste tähelepanu hoidmise ettevõtte külastamise puhul (nt töölehtede kasutamine või mingi muu viis)?
Your answer
Hilisem analüüs *
Kirjelda, kuidas võtate lastega hiljem nähtu ja kogetu kokku, kuidas seda analüüsite, et teha visiidist ettevõttesse eesmärgistatud õppekäik? Kas kasutate kokkuvõtete tegemiseks abistavaid meetodeid, juhendeid, materjale vms?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Arenduskeskus.ee. Report Abuse - Terms of Service