Přihlašovací formulář na jednodenní setkání mužů Divoký? 1.6.2019, Pardubice, Zborovské náměstí 2018, Centrum Don Bosco
Cílem setkání je oslavit Boha a prohloubit náš vztah s Ním - dát mu svobodu, aby měnil naše srdce, abychom byli muži podle Jeho srdce.

Akce se bude konat 1. 6. 2019 v budově Centrum Don Bosco v Pardubicích, Zborovské náměstí 2018.

Setkání začíná v 9.30 hod, z organizačních důvodů však prosíme o dřívější příchod do budovy.

Skončíme nejpozději v 20:00 hod. Odpoledne je plánována přestávka od 13.00 do 15.00. V průběhu dne jsou plánované dle potřeby kratší přestávky. Přesný obsah programu není předem určen a bude sdělen na místě.

Stravování a ubytování není zajištěno. Během přestávek však je možno využít blízké stravovací zařízení. Ve městě je dostatek možností pro ubytování. Z levnějších variant můžeme doporučit hotel TRIM https://hoteltrim.cz/ a ubytovnu Univerzity Pardubice https://www.upce.cz/zazemi/koleje-a-menza/hotel-ubytovna.html

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici. Kontaktní údaje: Monika Russ, tel. 773 484 068, m.russ@seznam.cz.

Prosíme všechny účastníky, aby se přihlásili prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Konferenční poplatek činí 100,- Kč, u studentů 50,- Kč. Náklady konání akce budou částečně hrazeny z dobrovolných darů (sbírky na místě samém).

Konferenční poplatek zasílejte na účet: 2600146715/2010 (Fio banka), ve zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení s dovětkem Divoký Pardubice. Po připsání platby Vám zašleme potvrzující emailovou zprávu.

Jméno a příjmení
Your answer
Adresa bydliště
Your answer
Emailová adresa
Your answer
Telefon
Your answer
Konferenční poplatek
Dotazy a poznámky
Your answer
Sdělené osobní údaje účastníka (uvedené v tomto formuláři) budou použity pro účely konání akce, na kterou se účastník přihlásil. Každý má právo na přístup ke sděleným osobním údajům (kdo a jakým způsobem zpracovává osobní údaje), dále má právo požádat o aktualizaci a doplnění osobních údajů, případně o výmaz těchto údajů. Každý má právo rovněž požádat o omezení zpracování svých osobních údajů nebo přenesení těchto údajů jinému správci, který tyto údaje zpracovává. Právo účastníka kdykoli odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů se ale neuplatní alespoň do doby ukončení a účetního vyúčtování akce, neboť osobní údaje jsou zpracovávány na základě smluvního vztahu se spolkem Železná berla z.s. - pořadatelem akce (zpracovatelem osobních údajů), resp. na základě oprávněných zájmů tohoto spolku spojených s pořádáním této akce. Osobní údaje budou uchovány po dobu vyžadovanou zákonem. Účastník může udělit souhlas se zařazením svých osobních údajů uvedených v tomto formuláři do databáze osob pro účely informování o budoucích setkáních, konferencích a jiných akcích pořádaných spolkem Železná berla z.s. a nabízených knihách a či jiných produktech prodávaných uvedeným spolkem. Udělení souhlasu je zcela dobrovolné a není podmínkou účasti na setkání, na kterou se účastník dle tohoto formuláře přihlásil. Případný souhlas platí do doby jeho odvolání (v písemné, emailové nebo jiné zřetelně seznatelné formě). Každý má právo kdykoliv odvolat udělený souhlas se zpracováním osobních údajů a přísluší mu další práva vůči zpracovateli osobních údajů (spolek Železná berla z.s.) uvedená v předchozím odstavci. Souhlasím se zařazením mých osobních údajů uvedených v tomto formuláři do databáze osob pro účely informování o budoucích setkáních, konferencích a jiných akcích požádaných spolkem Železná berla z.s. a nabízených knihách či jiných produktech prodávaných tímto spolkem?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service