ABC Dobrego Aktywizmu
Zapraszamy do udziału w rocznym cyklu treningowym dla osób aktywnie pracujących na rzecz lokalnej społeczności. Podczas czterech spotkań rozłożonych równomiernie w cyklu rocznym omówimy istotne aspekty pracy aktywistycznej- jak się komunikować, jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe, czy też przede wszystkim jak pracować, aby nie doprowadzić do wypalenia czy też nadużycia własnych zasobów. W celu zgłoszenia się do udziału  prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Informacja potwierdzająca udział zostanie przesłana do 3 czerwca na podany adres mejlowy.

ABC Dobrego Aktywizmu - jest to cykl 4 spotkań (łącznie 7 dni treningowych) realizowanych między czerwcem 2022-czerwcem 2023 we Wrocławiu.
Pierwszy zjazd: 11-12 czerwca, 2022 w godzinach 10-16,  Wrocław, EkoCentrum, ul.św.Wincentego 25a,c

Organizator: Fundacja EkoRozwoju, fer.org.pl
Kontakt: (+48) 502 987 207, monika@eko.org.plRoczny cykl treningowy "ABC Dobrego Aktywizmu" jest finansowany w ramach projektu HARD TIMES SOFT SKILLS (HATI-SOS) ze środków UE programu Erasmus+,  nr projektu 2021-1-SK01-KA220-ADU-000030019.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko
Kontakt mejlowy
Jakie masz doświadczenie w pracy aktywistycznej? Opisz proszę jak długo pracujesz, z jakimi grupami, w jakich obszarach tematycznych?
Jak Treningi ABC Dobrego Aktywizmu mogłyby pomóc Tobie w pracy?
Czy jesteś chętna_y do udziału w całym cyklu 4 spotkań?
Clear selection
Czy jest jakaś organizacja lub grupa nieformalna z którą najwięcej lub najintensywniej współpracujesz?
 Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyżej podanych danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO) na potrzeby realizacji projektu HATI&SOS. Administratorem Danych Osobowych (ADO) przekazywanych przez Państwa w ramach Ankiety jest Fundacja EkoRozwoju, ul. Św.Wincentego 25A,C, 50-252 Wrocław KRS: 0000178876, e-mail:biuro@eko.org.pl, tel:71-343-60-35. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na podstawie art.6 ust. 1 lit. a) tego Rozporządzenia.
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy