ANKIETA - Prognoza astrologiczna
*
GWARANTUJĘ CAŁKOWITĄ DYSKRECJĘ I SWOJĄ BEZSTRONNOŚĆ.
NIKT POZA MNĄ NIE MA DOSTĘPU DO NASZYCH MAILI ANI TEJ ANKIETY.
Z pewnością możesz też liczyć na moją uczciwość, życzliwość, sympatię, otwartość oraz profesjonalizm.

*
Cieszę się, że będę mogła przygotować dla Ciebie PROGNOZĘ ASTROLOGICZNĄ :-)
Bardzo dziękuję Ci za zaufanie!

*
Moim nadrzędnym celem jest, aby ten horoskop był dla Ciebie jak najbardziej przydatny, dlatego proszę również o Twoje zaangażowanie w uzupełnienie tej Ankiety.

*
Pamiętaj, że im więcej informacji podasz, tym dokładniejsza i satysfakcjonująca dla Ciebie będzie moja interpretacja i wskazówki. Nie jestem jasnowidzem, tylko astrologiem, który w swojej pracy powinien odnieść się do Twojej rzeczywistości oraz realiów, w których żyjesz. Moja praca polega na analizie tego co widać w horoskopie, następnie połączeniu tego z rzeczywistością i udzieleniu wskazówek, jak lepiej zrealizować swój astrologiczny potencjał.

Dlatego proszę, odpowiedz na poniższe pytania:
Możesz pisać dowolnie dużo, bo okienka z odpowiedziami w trakcie pisania "rozciągają się".PODAJ SWOJE IMIĘ I NAZWISKO: *
Your answer
PODAJ SWÓJ ADRES MAILOWY, EWENTUALNIE TAKŻE TELEFON, LOGIN SKYPE LUB INNE: *
Adres mailowy jest konieczny, aby kontakt między nami przebiegał dynamicznie. Pozostałe informacje podaj, jeśli będziemy rozmawiać przez Skype, czy telefon. Jeśli rozmowa będzie miała miejsce na Messengerze lub innym komunikatorze, podaj mi link do swojego profilu itp. Mój login Skype, to proastrologia.
Your answer
PODAJ SWOJĄ DATĘ, GODZINĘ I MIEJSCE URODZENIA: *
Jeśli nie znasz godziny urodzenia lub znasz ją niedokładnie, wpisz tutaj tę najbardziej prawdopodobną godzinę i dopisz więcej informacji - wszystko co wiesz lub przypuszczasz na ten temat. Jeśli obecne miejsce przybywania jest inne, niż miejsce urodzenia, napisz gdzie obecnie mieszkasz i od kiedy. Chodzi oczywiście o miejscowość, województwo, ew. kraj. Informacja ta jest potrzebna, ponieważ w zależności od miejsca przebywania horoskop zmienia się i będę musiała uwzględnić to w analizie. Możesz pisać dowolnie dużo, bo okienka z odpowiedziami w trakcie pisania "rozciągają się".
Your answer
OPISZ SWOJĄ SYTUACJĘ ORAZ SPRAWY SZCZEGÓLNE, KTÓRE PLANUJESZ I CHCESZ, ABYM UWZGLĘDNIŁA JE W ANALIZIE? *
Napisz co się dzieje u Ciebie w życiu, w czym ma pomóc Ci moja porada. Napisz też co planujesz w najbliższym czasie. To może być na przykład zmiana pracy, rejestracja firmy, współpraca lub zamknięcie firmy, wyjście ze spółki, a może wyjazd, studia, kupno domu i przeprowadzka, inne inwestycje, ślub, dziecko, rozstanie, a może szukasz inspiracji, dróg rozwoju dla siebie lub pomocy w innej sprawie. Napisz co jest teraz dla Ciebie po prostu ważne, jakich informacji ode mnie potrzebujesz. Jeśli sprawy dotyczą innych osób, w Dodatkowych uwagach poniżej, podaj ich dane urodzeniowe - napisz tyle danych, ile możesz się dowiedzieć, ile znasz i pamiętasz.
Your answer
NA JAKIE PYTANIA CHCESZ ZNALEŹĆ ODPOWIEDŹ W HOROSKOPIE, ABY DOBRZE CI POSŁUŻYŁ W PRZYSZŁOŚCI? *
To ważne. Nie wahaj się wypisać wszystkich pytań, które chcesz zadać. Czasem jest to jedno pytanie, a czasem jest ich nieskończenie dużo. Dobrze jednak postawić je sobie i mnie wprost. Mamy wtedy jasność co do Twoich oczekiwań.
Your answer
DODATKOWE UWAGI
Tu możesz wpisać wszystko co chcesz dopowiedzieć, o co dopytać. Jeśli chcesz, napisz kilka słów o sobie, ważnych osobach (podaj dane urodzeniowe), opisz Twoje zainteresowania, pasje, pragnienia, a także przeszkody, obawy, choroby, sugestie lub inne uwagi i życzenia – co tylko chcesz! :) Napisz też jakie dni i godziny odpowiadają Ci na rozmowę, abym mogła podać swoje terminy do wyboru.
Your answer
KONTAKT DO MNIE:
Olga Gieraga *** olgagieraga@proastro.pl *** tel. +48 501 34 1234
Pro Astro Olga Gieraga
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy