Türk Mankalası Avrupa Şampiyonası Oyuncu Seçme Turnuvaları Kayıt Formu
Türk Mankalası Avrupa Şampiyonası'na (diğer ülkelerden gelen tekliflerin değerlendirmesi devam etmektedir, değerlendirmeye göre Eurasia Championship olarak isimlendirilebilir) ülkemizi temsilen katılacak oyuncuların seçimi için yapılacak turnuvaya katılmak için aşağıdaki formu doldurmalısınız.

ÖNEMLİ. BU FORMU DOLDURMADAN ÖNCE REFERANS NUMARASI ALMAK ZORUNDASINIZ. REFERANS NUMARASI ALMAK İÇİN LÜTFEN KATKI PAYINI YATIRDIKTAN SONRA +908504507094 NUMARALI WHATSAPP HATTINDAN MESAJ İLE İLETİŞİM KURARAK REFERANS NUMARANIZI TALEP EDİNİZ.

1. Formu doldurarak Mangala Federasyonu'nun tüm oyuncu, oyun kuralları ile ilgili yönetmelikleri, kuralları ve aşağıdaki detayları kabul etmiş sayılırsınız.

2. Başvuru yaptığınız şehirde 100 kişi oluşmaması durumunda katılabileceğiniz diğer illeri seçmeniz için size iki seçenek daha sunulacaktır. Bu seçenekleri lütfen dikkatli şekilde değerlendirerek seçiniz.

3. Başvurunuzun değerlendirmeye alınması için tüm bilgilerinizin doğru ve eksiksiz girilmesi ve turnuva katkı payı ücretinin belirtilen hesap numarasına (aşağıda verilecektir) yatırılması gerekmektedir.

4. Kayıt olacak oyuncunun 10 yaşından büyük olması gerekmektedir. Yeterli başvuru olması durumunda 10(dahil)-16(dahil) bir grup yapılacak ve 16 yaş üzeri ayrı bir grup yapılacaktır. Grupların ayrılması için her grupta yeter sayı olan 100 kişinin oluşması şarttır.

5. Kayıtlar 01 Mayıs - 25 Mayıs tarihleri arasında alınacak olup Referans No sıralamasına göre öncelik tanınanacaktır.

6. Adayların seçtikleri 2. ve 3. turnuva merkezi ile ilgili ulaşım ve gerekirse konaklama sorumlulukları kendilerine aittir.

7. Referans numarası alındıktan sonra yapılan hiçbir iptal başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.

8. Oyuncuların notasyon tutmasının zorunlu olduğunu mutlaka göz önünde bulundurun. Notasyon kurallarına göre notasyon tutmayan oyuncular durumun tespit edildiği turdan sonra ki turlarda eşlendirmeye alınmayacaktır.

9. Turnuva 9 tur İsviçre sistemi ve 15 dakikalık tempoda oynatılacaktır.

10. Oyunların oynandığı alana (turnuva alanına) oyuncu yakınlarının girmesi kesinlikle yasak olup. Bu konuda ısrar eden kişiler oyun alanından uzaklaştırılacaktır.

11. Turnuva başlangıcında ve süresince oyuncunun notasyon yazması için bir adet kalem organizasyon tarafından verilecek olup turnuva süresince kayıp veya tükenme durumunda tekrar kalem temin edilmeyecektir.

12. Turnuva alanına yiyecek-içecek ve cep telefonu gibi elektronik cihazların sokulmasına izin verilmeyecektir.

13. Turnuva alanında Federasyon yetkilileri hariç fotoğraf çekilmesine izin verilmeyecektir.

14. Türk Mankalası Avrupa Şampiyonası Oyuncu Seçme Turnuvaları katkı payı bedeli 25 TL'dir.

Not: Bir oyuncu isterse birden fazla şehirde turnuvalara katılabilir. Örn: A oyuncusu talep etmesi durumunda Denizli, Ankara ve İzmir'de düzenlenen turnuvaların üçüne de katılabilir. Bir oyuncunun katılabileceği turnuva sayısı en fazla 3 turnuvadır. Oyuncu kayıt esnasında katılmak istediği turnuva sayısı kadar katkı payı ödemelidir. 2 turnuvaya katılacak bir oyuncu 50 TL, 3 turnuvaya katılacak bir oyuncu 75 TL gibi.

KATKI PAYINI YATIRMAK İÇİN

Hesap Adı: MANGALA FEDERASYONU
IBAN : TR96 0020 5000 0938 5921 5000 01
ÖNEMLİ !!!! Açıklamaya sadece oyuncunun TC Kimlik Numarası yazılacak başka herhangi bir ifade yazılmayacaktır.

Referans Kodunuz *
Your answer
Oyuncunun Soyadı *
Your answer
Oyuncunun Adı *
Your answer
Oyuncunun Okulunun Adı *
Your answer
Oyuncunun Okulunun İlçesi/İLİ *
Your answer
Oyuncunun TC Kimlik Numarası *
Your answer
Oyuncunun Doğum Tarihi *
MM
/
DD
/
YYYY
Oyuncunun veya Velisinin Telefon Numarası *
Kesinlikle eğitmen telefonu yazılmayacaktır.
Your answer
Oyuncunun veya Velisinin Eposta Adresi
Kesinlikle eğitmen elektronik posta adresi yazılmayacaktır.
Your answer
Oyuncunun Eğitmeninin Adı ve Soyadı *
Your answer
Oyuncunun Eğitmeninin TC Kimlik Numarası *
Your answer
Oyuncunun Eğitmeninin Telefonu *
Your answer
Oyuncunun Eğitmeninin Eposta Adresi *
Your answer
Elemelere katılmak istediğiniz ilin trafik plaka kodu *
Katılım için 1. Alternatif Şehir Seçeneğiniz *
Katılım için 2. Alternatif Şehir Seçeneğiniz *
Katılacağınız Turnuva Sayısını İşaretleyiniz *
Katılacağınız turnuva sayısına göre seçtiğiniz şehirlerde kesin kaydınız gerçekleştirilecektir. Her oyuncunun 1. şehir tercihi direkt kayda alınmakla birlikte 2. ve 3. tercihlerde kayıt önceliğinin her zaman ikinci şehirde olduğu bilinmelidir. Bir oyuncunun birden fazla turnuvaya katılması ve katıldığı turnuvaların herhangi birinde şehir birinci olan oyuncu sonra ki turnuvalarına katılıp tekrar şehir birincisi olması durumunda ödül hakkı sıralama onu takip eden oyuncuya verilir. Mükerrer ödüllendirme yapılmayacak uygulama yapılan tüm şehirlerden bir kişi kafileye dahil edilecektir.
İPTAL DURUMUNDA ÜCRET İADESİ İÇİN BANKA BİLGİLERİ SADECE HESAP SAHİBİ ADI VE İBAN YAZINIZ. *
İptal durumu sadece Alternatif turnuva merkezleri olarak ilan edilen ve programda kesin yer alan Ankara, İstanbul, Denizli, İzmir, Antalya, Erzurum, Giresun, Kayseri, Adana şehirlerinde yeterli sayıya ulaşılmaması durumunda işleme alınacaktır. Bu merkezlerde 100 kişi oluşması durumunda herhangi bir iptal yapılmayacaktır.
Your answer
ONAY
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service