Pinguin Shop Náchod - Půjčovna vybavení
Půjčovní řád Pinguin Shop s.r.o.:
1. V případě nedodržení termínu vrácení půjčeného zboží se nájemce zavazuje uhradit doplatek dle sazby půjčovného za další den dle ceníku. Nájemce se rovněž zavazuje uhradit případné poškození půjčeného zboží. Přijatou zálohu je pronajímatel oprávněn použít k úhradě možných vzniklých pohledávek vůči nájemci.

2. Při zapůjčení požadujeme předložení alespoň jednoho dokladu (OP, pas, řidičský průkaz) a složení zálohy. Zálohu není možné složit bezhotovostní platbou.

3. Každý zákazník – nájemce je povinen podepsat Smlouvu o půjčení – tzv. půjčovní list, kde potvrdí převzetí předmětu nájmu, místo a termín vrácení. Předmět nájmu je možno vracet pouze v otevírací době prodejny.

4. Den zapůjčení po 16:00 hod. a den navrácení do 11:00 hod. se NEZAPOČÍTÁVÁ do výpůjční doby. Vždy je zaúčtován minimálně jeden den.

5. Zapůjčený materiál zákazník vrací nepoškozený, přiměřeně vyčištěný a vysušený. V případě poškození či neúměrného znečištění předmětu nájmu se zákazník zavazuje k finanční kompenzaci ve výši obvyklé tržní ceny předmětu nájmu.

6. Firma Pinguin Shop s.r.o. nenese odpovědnost za škody, které zákazníkovi vzniknou v souvislosti s používáním předmětu nájmu. Dodržujte pravidla bezpečnosti při pohybu v horách a v přírodě.

Popis proběhu zápůjčky
Vyplněním a odesláním formuláře vytvoříte poptávku na vybavení, které si chcete zapůjčit. Rezervaci můžete také provést u nás na prodejně v Náchodě (Pinguin Shop, Běloveská 187 Náchod 547 01). Po vyplnění formuláře budete kontaktování našim pracovníkem, který vám objednávku POTVRDÍ (sms nebo email), Při vyzvednutí podepíšete smlouvu o půjčení a složíte zálohu. Při vrácení dojde ke kontrole půjčeného vybavení.

SLEVY z půjčovného:
- 15% - 4 až 6 dnů
- 30% - 7 a více dnů

Pozn.: Den zapůjčení po 16:00 hod. a den navrácení do 11:00 hod. se NEZAPOČÍTÁVÁ do výpůjční doby. Vždy je zaúčtován minimálně jeden den.

Odsouhlasení podmínek půjčovny Pinguin Shop s.r.o. *
Vybavení
Sněžnice
záloha 1000 Kč
Turistický cepín
záloha 1000 Kč
Turistické mačky (klasik)
záloha 1000 kč
Turistické mačky (poloautomat)
záloha 1000 kč
Feratová brzda
záloha 1000 Kč - při rozpárání záloha ponechána pronajímateli
Sedací úvazek
záloha 500 Kč
Helma
záloha 500 Kč
Teleskopické hole
záloha 500 Kč
Dětská sedačka
záloha 2000 Kč
Paddleboard
záloha 10 000 Kč
Datum zápůjčky
Datum začátku zápůjčky *
vyberte den, od kterého chcete mít zboží zapůjčeno
MM
/
DD
/
YYYY
Datum konce zápůjčky *
vyberte den, do kterého chcete mít zboží zapůjčené
MM
/
DD
/
YYYY
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service