Webinarium "Jak rozpoznać kryzys presuicydalny? Specyfika kontaktu zdalnego"

Wysłanie zgłoszenia udziału w wydarzeniu będzie uznane za wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji uczestnictwa w wydarzeniu - webinarze "Jak rozpoznać kryzys presuicydalny? Specyfika kontaktu zdalnego." organizowanym w dniu 16.05.2020 r. w godzinach 12:00-13:00.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Pani/Pana dane będą przetwarzane do czasu ustania celu dla jakiego zostały zgromadzone.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO* informuję, iż Pani/Pana dane osobowe, przekazane za pośrednictwem naszej strony internetowej/formularza kontaktowego lub w inny sposób (wizytówki, poczta elektroniczna, kontakt telefoniczny lub osobisty) są gromadzone, przetwarzane i przechowywane są do prowadzenia korespondencji z Panią/Panem i w celu, dla którego zostały udostępnione.
Pani/Pana dane osobowe nie będą ujawniane podmiotom zewnętrznym, a także nie będą profilowane.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy prawa.

Administratorem danych jest Polskie Towarzystwo Suicydologiczne (ul. Sobieskiego 9, 02-957 Warszawa, szkolenia@suicydologia.org)

* rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

UWAGA!
W związku z problemami technicznymi związanymi z webinarami prosimy:
1) sprawdzić, czy wpisali Państwo poprawnie adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym
2) przy rejestracji podać imię i nazwisko niezbędne do wygenerowania zaświadczenia obecności (nie da się go edytować)
3) sprawdzić DOKŁADNIE spam, oferty (gmail), powiadomienia, społeczności, etc. -- mejl z linkiem do dołączenia do webinaru oraz z podziękowaniami i linkiem do pobrania zaświadczenia generuje się AUTOMATYCZNIE z platformy Clickmeeting -- jeżeli wpisali Państwo poprawnie mejla NIE MA MOŻLIWOŚCI by on do Państwa nie dotarł (nadawca jest oznaczony jako Konstancja Szymacha)
4) przed dołączeniem do webinaru sprawdzić czy włączyli Państwo głośnik w komputerze
5) NIE KORZYSTAĆ z przeglądarki Internet Explorer -- jest to już nieaktualizowana przeglądarka, która najwyraźniej nie daje sobie rady z platformą Clickmeeting
6) sprawdzić czy Państwa internet działa poprawnie
7) prosimy o zadawanie pytań podczas "czasu na pytania" -- ułatwi to ich moderyzację

Jesteśmy w trakcie udoskonalania formy zapisów.

Aby wziąć udział w webinarze należy:
1) wypełnić formularz zgłoszeniowy
2) wypełnić ankietę sprawdzającą wiedzę przed webinarem (link do niej dostępny będzie po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego w oknie z informacją o przesłaniu formularza)
3) dokonać rejestracji na platformie Clickmeeting przy użyciu linku (który jest indywidualny), (link do rejestracji dostępny będzie po wypełnieniu ankiety w oknie z informacją o przesłaniu formularza)
4) dołączyć do webinaru przed jego rozpoczęciem -- link otrzymają Państwo mejlem po dokonaniu rejestracji na platformie Clickmeeting-- należy dobrze sprawdzić skrzynkę mejlową, link generowany jest automatycznie)
5) po skończeniu webinaru sprawdzić DOKŁADNIE spam, oferty, powiadomienia, społeczności, etc. --mejl z podziękowaniami i linkiem do pobrania zaświadczenia generuje się AUTOMATYCZNIE z platformy Clickmeeting -- jeżeli wpisali Państwo poprawnie mejla NIE MA MOŻLIWOŚCI by on do Państwa nie dotarł (nadawca jest oznaczony jako Konstancja Szymacha)

Limit miejsc wynosi 1000 osób.
O wejściu na webinar decyduje kolejność dołączeń do webinaru po rejestracji.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Adres email: *
Wykonywany zawód: *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy