Інформаційні сесії щодо прав людини для гомосексуальних людей в Україні
Запрошуємо Вас до участі в інформаційних сесіях.

Їх проведення було розпочато у Харкові минулого, 2018 року, Національним демократичним інститутом міжнародних відносин (НДІ) та громадською організацією “ Харківське Жіноче Об’єднання “Сфера” (ГО “ХЖО “Сфера)у форматі інтерактивного безпечного простору.

Учасники та учасниці інформаційних сесій мають можливість обговорити теми взаємодії більшості та меншості, отримати коректні визначення понять толерантності та дискримінації відповідно до чинного законодавства України, дізнатися особливості українського законодавства щодо гомосексуалів та зробити практичні завдання на тему протидії дискримінації та стигмі ЛГБТ-людей.

ГО “ХЖО Сфера” має можливість гнучко планувати розклад заходу, проводити інформаційні сесії у зручний для конкретної аудиторії час і в комфортному місці.

Інформаційні сесії реалізовуються у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Програма сприяння рівності та протидії дискримінації в Україні», що реалізується НДІ, та керуючись Законом України «Про засади запобігання та протидію дискримінації в Україні» (№ 5207-VI від 6.09.2012р.).

Якщо ви бажаєте взяти участь у інформаційній сесії та/або організувати її у корпоративному форматі (група від 12 до 20 людей), просимо заповнити цю реєстраційну форму

Ім'я, Прізвище *
Your answer
контактний телефон *
Your answer
e-mail *
Your answer
Сфера діяльності *
оберіть одну або кілька сфер
Required
Яка ваша мета заповнення форми? *
Організація/посада
Your answer
Ваша мотивація до участі/організації інформаційної сесії
Your answer
Чи бажаєте Ви отримувати повідомлення про інші заходи ГО "ХЖО "Сфера"
Я даю свою згоду на обробку моїх персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних"
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service