Dom, v ktorom sa tancuje - záväzná objednávka
Milí priatelia folklóru,
využite jedinečnú príležitosť a objednajte si knihu s venovaním a vlastnoručným podpisom Vlada Urbana.

Kniha "Dom, v ktorom sa tancuje" je určená všetkým folkloristom a milovníkom folklóru, odbornej ale aj laickej verejnosti. Je spracovaná vo forme rozhovorov s Vladom Urbanom, choreografom a umeleckým vedúcim folklórneho súboru Železiar. Autorka knihy Zuzana Bobriková v rozhovoroch mapuje jeho profesionálnu kariéru. Zaujímavým spôsobom zachytáva jeho „život s tancom“. V knihe popisuje detaily zo zákulisia tvorby a mnoho nezverejňovaného zo sveta folklorizmu. Neváhajte a objednajte si výtlačok už teraz.

Cena knihy je 9,90€ + poštovné a balné.

Vyplnením tohto formulára si záväzne objednávate knihu "Dom, v ktorom sa tancuje".

Knihu zasielame na dobierku, prípadne si ju môžete vyzdvihnúť po dohode - tel. č. 055/ 789 47 17 aj osobne v Dome ľudového tanca- Starozagorská 10, 040 23 Košice.

"Dom, v ktorom sa tancuje"
Meno a priezvisko *
napr. Ján Hruška
Your answer
E-mail *
Your answer
Knihu chcem *
Adresa *
prosíme vložiť adresu, pre účely zaslania knihy na dobierku, napr: Ján Hruška, Hrušková 9, 999 99 Hrušovice
Your answer
Venovanie - knihu si prosím aj s týmto venovaním
napr: Jankovi Hruškovi venuje ...
Your answer
Ochrana Osobných údajov
Vyplnením políčok "Meno a Priezvisko", "email" a adresa v registračnom formulári dávam spoločnosti Kultobin spol. s.r.o., so sídlom Starozagorská 10, 040 23 Košice, IČO: 316 74 992, ako prevádzkovateľovi (ďalej len „prevádzkovateľ“) súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v registračnom formulári, a to na účel emailovej komunikácie. Osobné údaje uvedené v registračnom formulári budú spracovávané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Beriem na vedomie, že svoj súhlas poskytujem dobrovoľne a môžem ho kedykoľvek odvolať zaslaním písomného oznámenia na adresu sídla prevádzkovateľa. Súhlas udeľujem na dobu, počas ktorej budem registrovaný v mailingliste Kultobin spol. s.r.o.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service