Reflexe ve výuce - 17.-18.4. 2020, Praha
Děkujeme za Váš zájem o seminář Reflexe ve výuce. Pokud máte zájem se semináře zúčastnit, prosíme Vás o závazné přihlášení prostřednictvím tohoto formuláře.

Workshop se bude konat v pátek 17. a sobotu 18. dubna 2020 v Praze v(přesné místo konání upřesníme). Je vhodný pro pedagogy 1. i 2. stupně základních škol i pro pedagogy středních škol.

Cena semináře je 2600 korun (2100 korun pro účastníky ze škol spolupracujících se společností School My Project).

Pokud se z účasti na semináři omluvíte týden předem a méně, vrátíme vám polovinu z této částky, pokud se nezúčastníte bez předchozí omluvy zaplacenou částku již nevracíme).

Těšíme se na setkání s Vámi!

Tým pracovníků vzdělávací společnosti School My Project

Email address *
Titul *
Jméno a příjmení *
Telefonní číslo *
Datum narození *
Kdo jste? *
Required
Učíte na? *
Required
Jaká je vaše aprobace? *
Jaký je úplný název Vaší školy? *
Jaké jsou fakturační údaje Vaší školy (včetně IČO)? (pokud si seminář platíte sami, uveďte, prosím, Vaši adresu trvalého bydliště) *
Absolvovali jste již nějaké jiné kurzy o vedení reflexe nebo o efektivní komunikaci? Jaké? *
Kde jste se o workshopu dozvěděli? *
Required
Rádi bychom z workshopu pořídili fotografie, které bychom poté zveřejnili na naší facebookové stránce nebo využili při propagaci dalších workshopů. Souhlasíte se zveřejněním takových fotografií, na kterých byste byli zobrazeni? *
Děkujeme za přihlášení a těšíme se na viděnou!
Na uvedenou emailovou adresu Vám v nejbližších dnech zašleme fakturu k proplacení částky za workshop a podrobnější informace o samotném workshopu. Pokud byste ohledně workshopu cokoli potřebovali, kontaktujte Anne-Francoise Joseph (e-mail: anne-francoise.joseph@skolamujprojekt.cz, tel: +420 776 761 353)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of School My Project. Report Abuse