Registrační formulář - Hlasový asistent od Googlu, 23. a 30.1. 2019, Brno
Přihláška na workshop– čti pozorně veškeré info o pár řádek níže.
Email address *
Info k workshopu
Znáš Alexu, Siri nebo Google Asistenta? A chceš vědět, jak fungují? Potom je tenhle workshop přímo pro tebe. Vyzkoušíš si jejich reálné použití pro ovládání hudby nebo svolávání dětí k obědu. V praktické části se navíc naučíš, jak naprogramovat vlastní hlasovou aplikaci.

Kdy a kde?
ve středu 23. a 30. ledna, od 17.30 do 21 hodin, v Brně (Fakulta informatiky MU, Botanická 68A)

Pozor! V případě, že se nám na kurz přihlásí více holek, vybíráme zejména podle MOTIVACE. Proto si na ní dej prosím záležet.

Pro koho je workshop určen?
Workshop je vhodný pro inovátorky, které se zajímají o technologické novinky, jako je právě ovládání věcí lidských hlasem. Chtějí si asistenta vyzkoušet a něco i naprogramovat. Je vhodné mít základy programování (umět používat proměnné, podmínky, funkce) a nebát se mluvit anglicky (než bude asistent umět česky, musíme s ním mluvit anglicky)
Cena a platba
Vstupné na tento workshop je 500 Kč za oba dva dny. Vybrané peníze jsou na pokrytí části nákladů spojených s workshopem.

Vše se platí v hotovosti na místě, rádi ti vypíšeme doklad.

Jméno a příjmení *
Použij prosím diakritiku.
Your answer
Jaká je tvá motivace pro přihlášení do workshopu? *
Některé otázky jsou tu, protože sbíráme statistiky do databáze, rozhodně tě nechceme prudit dlouhými dotazníky :) Buď prosím trpělivá.
Jaká je tvá motivace pro přihlášení do workshopu? *
Jaká je tvá motivace konkrétněji? Pracuješ na nějakém zajímavém projektu? Jestli můžeš, přidej odkaz. Zakládáš nebo už máš firmu? Nebo si jen rozšiřuješ obzory či chceš totálně změnit práci? Tady se klidně více rozepiš.
Your answer
Jaké je tvoje očekávání od workshopu? *
Your answer
Máš už s danou technologií či tématikou workshopu nějaké zkušenosti? *
Jak se anglicky řekne: Kolik je hodin? Najdi recept na palačinky. Zahraj Ed Sheeran na Spotify? *
Tahle otázka ověřuje, jestli máš základní znalosti potřebné pro plnohodnotnou účast na workshopu. Má sloužit hlavně tobě pro ujasnění si, že se opravdu hlásíš na správnou akci :) Správnost odpovědí tedy nemusí hrát při výběru na workshop roli.
Your answer
K čemu slouží u programování proměnné? *
Tahle otázka ověřuje, jestli máš základní znalosti potřebné pro plnohodnotnou účast na workshopu. Má sloužit hlavně tobě pro ujasnění si, že se opravdu hlásíš na správnou akci :) Správnost odpovědí tedy nemusí hrát při výběru na workshop roli.
Your answer
Jaký máš operační systém? *
Your answer
Jak ses o tomto workshopu dozvěděla? *
Required
Byla jsi už na nějakém z našich workshopů/kurzů? *
Pokud ano, jakého typu workshopu/kurzu ses účastnila?
Tvůj věk *
Na základě této otázky v žádném případě nevybíráme. Je to jenom informace pro nás.
V jakém městě nejčastěji pobýváš? *
Co teď aktuálně děláš? *
Opět „nesoutěžní“ otázka, ale rádi bychom věděli, koho náš workshop oslovil.
Required
Jaká je tvoje pracovní pozice? Jestli studuješ, jaký obor? *
Your answer
Je ještě něco, co bys nám chtěla vzkázat?
Your answer
Voucher
Vyhrála jsi u nás v soutěži voucher? Nebo jsi ho dostala za něco speciálního či máš kód, který chceš uplatnit? Napiš nám ho.
Your answer
Souhlasím, že během workshopu můžu být fotografována a že tyto fotky mohou být umístěny na webu a sociálních médiích Czechitas, případně na webu a sociálních médiích partnerů Czechitas. Více: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/zpracovani-osobnich-udaju *
Moc nám pomůže, když souhlas s focením udělíš. Fotky potřebujeme k tomu, aby se kdokoli mohl podívat, jak to na našich kurzech vypadá. (Nechceme používat ilustrační fotky, které jdou koupit na internetu.) Svým souhlasem tak přispěješ k šíření povědomí o Czechitas a podpoříš naše fungování! :) Fotky z kurzu jsou i super památka, můžeš je sdílet na svém profilu, označit se na nich jak se vzděláváš a při troše štěstí Ti třeba přímo vyrobíme novou profilovku. :) Určitě se neboj, my na fotkách nechceme ani nesmíme označovat.
Souhlasím se zasíláním newsletterů s novinkami Czechitas a v malém množství také nabídkami našich partnerů. Z odebírání newsletteru je možné se kdykoliv odhlásit. Více: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/zpracovani-osobnich-udaju *
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí podmínky zpracování osobních údajů spolkem Czechitas, z.s za účelem registrace na shora uvedený workshop. Více zde: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/zpracovani-osobnich-udaju.
Odesláním tohoto formuláře beru na vědomí podmínky účasti na workshopu Czechitas: https://www.czechitas.cz/cs/podminky/obecne-podminky
A to je vše!
Děkujeme moc za tvůj zájem, počkej prosím 7 dní, než formulář vyhodnotíme. Registračky procházíme ručně.
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Czechitas. Report Abuse - Terms of Service