"Subifest'19" dalyvių registracija
Tai didžiausias Lietuvoje SUBARU automobilius vairuojančių bendraminčių susitikimas su pramogine dalimi, skirta kiekvienam dalyviui parodyti bei išbandyti savo automobilį ir vairavimo įgūdžius.

Jūsų anketos užpildymas padės mums geriau sustyguoti renginį, tad labai tikimės, kad iš anksto tai padarysite. Renginio dalyvio mokestis išliks pastovus, nepaisant jūsų pasirinkimo kokiose veiklose dalyvauti, tad siūlome išbandyti savo jėgas visose programos dalyse. :)

Daugiau informacijos apie kiekvieną iš programos dalių rasite: https://www.facebook.com/events/538994856508367/

Kiekvienai iš dalių bus atskiras aprašymas, tad jeigu dar kažko nerandate, vadinasi greitu metu bus papildyta. Iškilus papildomiems klausimams, drąsiai kreipkitės į mus: subifest.lt@gmail.com

Dalyvis – tai bet kokio Subaru automobilio vairuotojas ir jo ekipažas.

Dalyvio mokestis - 10 eurų, mokamas atvykus į renginį.

Renginio data: 2019-05-11

Numatomas renginio laikas: 10-17h

Vardas, pavardė *
El. pašto adresas *
Telefono numeris *
Automobilio, kuriuo atvyksite, modelis: *
Kokiose programos dalyse dalyvausite?
Koks jūsų automobilio variklio darbinis tūris? *
Į kokią/kokias nominacijas pretenduojate?
Pretenduojant į vieną iš žemiau nurodytų nominacijų, būtina atsiųsti dvi automobilio nuotraukas iš skirtingų kampų į subifest.lt@gmail.com
Renginio taisyklės

1. Kiekvienas renginio dalyvis yra atsakingas už savo sveikatą, gyvybę bei savo automobilių ir daiktų saugumą renginio teritorijoje.
2. Renginio dalyvis sutinka, kad organizatorius renginio metu fotografuotų bei filmuotų renginio teritorijoje ir po to surinktą medžiagą naudotų reklamos tikslais jo pasirinktu būdu ir bet kokiose žiniasklaidos priemonėse netermintuotą laikotarpį.
3. Į renginį nepriimami žmonėms, kurie bus akivaizdžiai apsvaigę nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų, elgsis agresyviai ar gali kelti grėsmę kitiems dalyviams.
4. Visos teisės į renginio pavadinimą bei logotipą priklauso organizatoriui.
5. Renginio dalyviai privalo klausyti renginyje šviesą atspindinčias liemenes vilkinčių asmenų, organizatorių paskirtų asmenų, kurie rūpinasi sklandžia renginio eiga. Nesilaikant nurodymų, dalyvis gali būti išvarytas iš renginio teritorijos.
6. Į renginio teritoriją draudžiama įsinešti ginklus, pirotechniką ar kitas sprogstamąsias medžiagas.
7. Renginio organizatorius jokiomis aplinkybėmis neatsako už renginio dalyvių ir žiūrovų materialinius ir nematerialinius nuostolius, turto apgadinimus, sužalojimus ar gyvybes.
8. Šioje anketoje surinkti duomenys bus naudojami tik organizatoriaus ir tik renginio tikslais.

*
Turite pastebėjimų, pageidavimų, pasiūlymų? Jūsų nuomonė visuomet svarbi tobulinant renginį :)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service