Gerbiamieji,

Lietuvos žmogaus teisių centras kartu su partneriais Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba ir Lygių galimybių plėtros centru atlieka apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti mokyklos bendruomenės nuomonę apie požiūrį į moterų ir vyrų vaidmenis ir elgesio normas ir mokytojų bei mokyklos administracijos darbuotojų kompetencijas vykdyti prevencinę veiklą.

Jūsų nuomonė sudarys galimybes nustatyti smurto ir patyčių prevencijos problemas ir padės formuoti priemones joms spręsti, todėl maloniai prašytume Jūsų iki 2019 m. gruodžio 13 d. atsakyti į elektroninės apklausos klausimus. Ši apklausa anoniminė. Jums nereikės nurodyti savo vardo ar kontaktinių duomenų. Atsakydami užtruksite apie 15 minučių.

Apklausa atliekama įgyvendinant projektą „BRIDGE: vietos bendruomenių stiprinimas efektyviai kovai su smurtu lyties pagrindu artimoje aplinkoje“. Šis klausimynas parengtas Europos Sąjungos Teisių, lygybės ir pilietiškumo programos (2014-2020) lėšomis. Klausimyno turinys atspindi tik rengėjų nuomonę ir požiūrį. Europos Komisija neatsako ir neprisiima atsakomybės už jo turinį.
Iš anksto dėkojame už Jūsų skirtą laiką. Po apklausos Jums bus sudaryta galimybė susipažinti su apibendrintais tyrimo rezultatais.

Į Jūsų klausimus dėl vykdomos apklausos mielai atsakys Vilana Pilinkaitė-Sotirovič, el. paštas: vilana@gap.lt, 867580056

Ačiū jums už dalyvavimą!

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy