Registreerumine META-EFT III astme kursusele 24.-26. aprillil 2020
META-EFT III ASTME KURSUSELE on oodatud kõik META-EFT II astme kursuse läbinud, kellel on eelnev praktikakogemus iseenda, sõprade/tuttavate või klientidega ja soov META-EFT teraapiavõimalusi veelgi sügavamalt ja teadlikumalt kasutada.
Vaata kursuse kohta täpsemalt: http://eft.ee/tooted/meta-eft-kursus

OSALEMISTASU on 295 eurot registreerumisel kuni 20. märts 2020, seejärel  330 eurot. Kordusosalemine 150 eurot. Osalemistasu sisaldab 3-päevast kursust, eestikeelseid materjale, ja teepause. Kõik osalejad saavad kursuse läbimisel vastava tunnistuse.

Registreerumise kinnitamiseks tuleb 50 eurot tasuda 5 päeva jooksul peale arve saamist, ülejäänud osa vastavalt kokkuleppele, vajadusel ka mitmes osas. Allpool saad oma soovist märku anda.

Registreerumistasu ei tagastata kursusest loobumise korral. Osalustasu ei tagastata ja kuulub siiski tasumisele, kui osaleja teatab koolitusel mitteosalemisest vähem kui 5 päeva enne koolituse toimumist või jääb teatamata koolitusele tulemata.

KURSUST JUHENDAB Tron Enger (inglise keeles, tõlkega eesti keelde). Osalejad saavad eestikeelse kursusematerjali ja vastava tunnistuse.

NB! VIIMANE REGISTREERUMISTÄHTAEG kursusele on 15. aprill 2020!
Ees- ja perenimi *
Your answer
E-posti aadress *
Your answer
Kontakttelefon *
Your answer
Ettevõtte nimi ja juriidiline aadress (kui vajad arvet juriidilisele isikule)
Your answer
Millal osalesid META-EFT (EFT) II astme kursusel? *
Your answer
Mitmes osas soovid kursuse eest tasuda? Ja muud maksmise erisoovid kirjuta ka siia :) *
Your answer
Kui soovid kordaja soodushinnaga osaleda, siis kirjuta siia, millal III astme kursusel osalesid. Ka muud küsimused, kommentaarid, soovid ja mõtted kirjuta siia :)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy