Kaunice savaitgalis
Užteks Vilniaus, laukiam Jūsų Kaune liepos 13-14 dienomis!

Turbūt manai, kad Kaunas neįdomus, yra tik laisvės alėja (kuri ir tai yra rekonstruojama) ir visi paniurę? Na, mano drauge, labai klysti. Šitai jau seniai nebe madoj!!
Gal nepatikėsi, bet menas egzistuoja ne tik ant baltų galerijų sienų, o pats miestas kuria ir savo mitą, o modernizmas ne toks jau nuobodus, kaip manei.

O klausi, kas tavęs čia lauks? Na, žinoma, mes - Kauno jaunimas išskėstomis rankomis, be to ir įvairios veiklos (nuo mankštos ypatingoj Kauno vietoj iki įvairių bandymų ir mokslo).

Kviečiamas visas pasaulio lietuvių jaunimas, kurį supažindinsime su Kaunu, čia gyvenančiais ir suteiksime galimybę susipažinti su įdomiais ir spalvingais žmonėmis.

Kaunas, gavęs garbę tapti Europos Kultūros Sostine 2022-aisiais metais su nekantrumu laukia, kol miestą papuošite savo veidais ir nuostabia energija, tad kurkime, bendraukime ir, aišku, praleiskim gražų laiką kartu.

Iki susitikimo!

Organizuoja: Kaunas 2022, Kauno Iššūkis, Lietuvių Fondas ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga
Email address *
Vardas ir Pavardė *
Your answer
Ar priklausote jaunimo organizacijai? Jei taip, įvardinkite organizacijos pavadinimą ir, jei pritaikoma - užimama pozicija organizacijoje. *
Your answer
Amžius *
Your answer
Kada planuojat atvykti ir kada planuojat iškeliauti? *
Your answer
Alergijos ir kiti mitybos apribojimai
Your answer
PLJS suteiks iki 150 Amerikos dolerių subsidiją pirmiems 20 žmonių, kurie kreipsis dėl dalinio nakvynės ir transporto išlaidų padengimo. Ši subsidija netaikoma dalyviams atvykstantiems mažiau nei 100 kilometrų atstumu nuo Kauno miesto. Subsidija bus išmokama tik už patirtas kelionės ir apgyvendinimo išlaidas ir tik pateikus tai įrodančius finansinius dokumentus.
Ar jums reikės subsidijos? *
Required
Kontaktas nelaimės atveju *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga. Report Abuse - Terms of Service