Deklaracja zgłoszeniowa
Projektodawca: Centrum Kompetencji Grupa Szkoleniowo-Doradcza A.Gawrońska Sp.j
Partner: OAK Usługi Opiekuńcze Sp. z o.o.
Tytuł Projektu: Kompleksowy Program Usług Opiekuńczych świadczonych w społeczności lokalnej 5 gmin Wielkopolski dla niesamodzielnych seniorów i opiekunów faktycznych
Nr Projektu: RPWP.07.02.02-30-0020/16
Czas trwania Projektu: 01.08.2016 – 31.07.2018
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020.

Niniejszy Formularz składa się z dwóch części. Część I zawiera wstępne warunki, które muszą zostać spełnione przez osobę wypełniającą dokument, aby mogła przejść do części II Formularza.

Czy jest Pan/i: *
Klikając w przycisk „Prześlij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Centrum Kompetencji Grupa Szkoleniowo-Doradcza A.Gawrońska Sp.j.; ul. Nowosolska 21/3a ; tel. 61 8626485, Twoich danych osobowych zawartych w deklaracji zgłoszeniowej dotyczącej rekrutacji do projektu pn. “Kompleksowy Program Usług Opiekuńczych świadczonych w społeczności lokalnej 5 gmin Wielkopolski dla niesamodzielnych seniorów i opiekunów faktycznych” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020.

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych zawartych w formularzu zgłoszeniowym oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji do projektu przez okres od dnia złożenia zgłoszenia do dnia zakończenia projektu tj. 31.07.2018r.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udzielenia wsparcia w ramach Projektu.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@centrum-kompetencji.pl
(w wiadomości prosimy podać tytuł: przetwarzanie danych osobowych).

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Centrum Kompetencji. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms