ZGŁOSZENIE NA SEMINARIUMO PRZYSZŁOŚCI USŁUG SPOŁECZNYCH W GMINACH” [6-7.12.2023] w Dźwirzynie
W imieniu Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego oraz Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w regionie szczecińskim serdecznie zapraszamy do udziału w seminarium pn. „O PRZYSZŁOŚCI USŁUG SPOŁECZNYCH W GMINACH” organizowanym w Dźwirzynie w dniach 6-7.12.2023 r.

Deinstytucjonalizacja to proces zmiany, nowe podejście w myśleniu o dostarczaniu usług społecznych oparte na międzysektorowej współpracy. Jest to związane z takimi procesami jak zmiany demograficzne i starzenie się społeczeństwa, przeobrażenia rynku pracy, wzrost liczby osób potrzebujących wsparcia w codziennym funkcjonowaniu, w tym osób z niepełnosprawnościami, nowe zapotrzebowanie na kompetencje i kwalifikacje, przeobrażenia w obrębie rodziny, nowe formy wykluczenia społecznego, nowe ryzyka socjalne, w tym po pandemii, itd.

Wydarzenie kierowane jest do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności ośrodków pomocy społecznej, centów usług społecznych, powiatowych centrów pomocy rodzinie, poradni psychologiczno-pedagogicznych, a także przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej (w tym przedsiębiorstw społecznych) świadczących usługi społeczne bądź planujących rozwój swojej oferty o usługi społeczne – zlokalizowanych w regionie szczecińskim (powiaty: M.Szczecin, M.Świnoujście, goleniowski, gryficki, kamieński, policki).

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
Szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://owesszczecin.pl/....

Prosimy o wypełnienie formularza do dnia 27.11.2023 r.

Liczba miejsc ograniczona. W przypadku wyczerpania miejsc organizatorzy mogą ograniczyć liczbę reprezentantów z jednej instytucji/organizacji do 2 osób.

Termin wydarzenia: 6-7.12.2023 r.

Miejsce wydarzenia: Centrum Zdrowia, Urody i Rekreacji GEOVITA, ul. Wyzwolenia 27, 78-131 Dźwirzyno
 
Zapewniamy:
- warsztatową formę prowadzenia spotkania
- profesjonalną kadrę trenerską
- noclegi w pokojach 2-osobowych
- wyżywienie
- materiały merytoryczne

Osoby do kontaktu:
Marta Przeczewska, kom: 789 358 759, e-mail: marta.przeczewska@aktywneowes.pl

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „SZOWES – OWES w regionie szczecińskim” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego oraz z budżetu państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko *
Mieszkam na terenie powiatu:
*
Reprezentuję podmiot/instytucję (pełna nazwa ze wskazaniem nazwy miejscowości):
*
Numer telefonu *
Adres e-mail *
Specjalne potrzeby żywieniowe:
*
Required
Udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami *
Klauzula RODO
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy