Prihlasovací formulár
Zdravíme Ťa!

Sme radi, že si sa rozhodol/rozhodla stať koordinátorom na tvojej škole v súťaži Create & Control pre školský rok 2019/2020. Nasledujúce otázky nebudú testovať tvoje znalosti, ale umožnia Ti povedať nám o sebe čo najviac. My sa budeme na základe tohto formulára rozhodovať, ktorí z prihlásených študentov bude viesť svoj vlastný tím. Zároveň sa Ti budeme pri každej otázke snažiť povedať niečo viac o súťaži alebo o dôvodoch pre danú otázku.

Formulár je rozdelený na 3 časti. Prvá nám povie niečo o tvojej osobe, ďalšia sa pokúsi priblížiť tvoje skúsenosti, záujmy a aktivity a posledná bude tvorivá, pri ktorej zároveň veríme, že Ťa zastihneme nepripraveného. Súbor týchto troch častí nám poskytne individuálny obraz o každom študentovi, ktorý ho vyplní. Presne tak aj budeme postupovať pri výbere - individuálne.

Teraz, na konci tohto úvodného textu Ti chceme popriať veľa šťastia a rozumu pri otázkach, ktoré sú pred tebou. Zaberú ti približne 20 minút, čo je podľa nás čas, ktorý si aktívny koordinátor vie nájsť.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service