Форма реєстрації на навчальний курс проекту "Візуальне мистецтво як засіб профілактики та подолання емоційного вигорання педагогів"
Запрошуємо викладачів закладів вищої освіти і вчителів загальноосвітніх шкіл м. Харкова та Харківської області до участі в навчальному курсі проекту «Візуальне мистецтво як засіб профілактики та подолання емоційного вигорання педагогів», що реалізується Харківським національним педагогічним університетом імені Г.С.Сковороди за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Н.О.Р.Д.»

Сутність курсу: 5 (п’ять) аудиторних занять; перші два з яких проходитимуть у формі лекції-тренінгу з метою ознайомлення учасників з поняттям емоційного вигорання, методами діагностики та засобами його профілактики і подолання; наступні три заняття відбуватимуться у формі творчої майстерні, де освітяни оволодіють техніками та інструментарієм сучасного візуального мистецтва (живопис, колаж, ілюстрація) для покращення власного психоемоційного стану.

Умовами участі є: обов'язкове відвідування усіх 5 (п'яти) занять курсу, бути вчителем чи викладачем, не бути професійним художником чи психологом (мета цього запрошення - не просто набрати учасників, а запросити саме цільову аудиторію, тих освітян, знайомство з арт-психологією для яких принесе найбільшу користь).

Набір у 2 (дві) групи: група «А» – група викладачів ЗВО, група «Б» – група вчителів ЗОШ; по 10 учасників в кожній із груп за умовами проекту.

Тривалість та дати: протягом вересня – жовтня 2019 р.; заняття групи «А» – щочетверга, з 12 вересня по 10 жовтня; заняття групи «Б» – щосереди, з 25 вересня по 23 жовтня. Час зустрічей орієнтовно 14:30, тривалість – близько двох годин.

Склад груп учасників буде визначено за результатами заповнення анкети, що є частиною цієї реєстраційної форми: до 9 вересня для групи "А" і до 20 вересня для групи "Б".

Місце проведення: центр міста, корпуси ХНПУ імені Г.С.Сковороди по вул.Алчевських,29 та пров. Фанінський, 3

Участь безкоштовна! завдяки підтримці УКФ.

По завершенні курсу учасники отримають сертифікат.
Email address *
П. І. Б. *
Your answer
Ваш населений пункт *
Контактний номер телефону з месенджером Вайбер для оперативних питань курсу *
Your answer
Ваш вік
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy