ZAPISY NA WARSZTATY PRÓBNE 2019
Bezpłatne zajęcia pokazowe z podstaw programowania i matematyki w świecie gry Minecraft.
MINECRAFT: misja matematyka - dla dzieci 6-8 lat

Będziemy uczyć się wykonywać działania matematyczne podczas craftowania, obliczać pola powierzchni budowanych domów, rozpoznawać rodzaje brył, a przede wszystkim rozgrzewać nasze zdolności do logicznego i algorytmicznego myślenia aby móc w przyszłości rozpocząć przygodę z programowaniem.

MINECRAFT: misja programowanie - dla dzieci 8-10 lat

Wprowadzenie do programowania przy pomocy obrazkowego kodu LUA. Podczas kosmicznej misji w Minecraft zaprogramujemy roboty, które pomogą nam zrozumieć czym są warunki, pętle, zmienne. Nasi cyfrowi pomocnicy będą dla nas wykopywać diamenty, budować domy, a nawet zbierać zboże i walczyć z potworami!


Zapraszamy na semestralne kursy w świecie uwielbianej przez dzieci gry. Program spotkań został opracowany przez eksperta metodycznego Microsoft dla edukacji i wykorzystuje potencjał Minecraft do kształtowania kompetencji cyfrowych u najmłodszych. Zajęcia prowadzi 2 trenerów (łączymy kompetencje pedagogiczne i programistyczne) dla grup do 12 uczestników. Start kursów od października.

CZAS i MIEJSCE ZAJĘĆ POKAZOWYCH:
11 i 18.09 środa - ul. Grunwaldzka 2 Jelenia Góra.


GRUPY:
16:15-17:00 - matematyka z Minecraft ( 6-8 lat)
17:15-18:00 - programowanie z Minecraft (8-10 lat)

ZAPISY: Wasze zgłoszenia zbieramy do 9/16.09 do godziny 21:00, informacje o zakwalifikowaniu się na zajęcia otrzymacie 29/30.09 do godziny 17:00. W każdej grupie przewidujemy 12 uczestników - decyduje kolejność zgłoszeń,

KONTAKT DO ORGANIZATORÓW: warsztaty organizuje MindCloud - pytania można kierować na cyberjelonki@mindcloud.pl, tel 665336011 więcej o naszych kursach oraz projektach edukacyjnych na stronie www.mindcloud.pl, www.cyberjelonki.pl
Email address *
Imie i nazwisko opiekuna *
Your answer
Imię i nazwisko uczestnika *
Your answer
Wiek uczestnika *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Mail *
Your answer
Preferowana data i grupa *
Info o uczestniku (opcjonalnie)
Your answer
Zgoda na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku.Zgłaszający wyrażą zgodę na przetwarzanie, uaktualnianie i udostępnianie jego danych osobowych oraz danych osobowych uczestnika niezbędnych do realizacji warsztatów oraz do wysyłania newslettera z informacjami o zajęciach organizowanych lub współorganizowanych przez MindCloud. Zgłaszający wyraża zgodę na rejestrowanie wizerunku swojego dziecka (Uczestnika) podczas zajęć oraz wykorzystanie tego wizerunku poprzez umieszczanie zdjęć na stronie internetowej, materiałach promocyjnych oraz w mediach społecznościowych Organizatora w celach informacyjnych i promocjnych.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service