Akademia Trenerów i Trenerek
Fundacja Inna Przestrzeń wraz z Fundacją Habitat for Humanity Poland zapraszają na Akademię Trenerów i Trenerek w ramach międzynarodowego projektu "BUILD Solid Ground". Uczestnikom i uczestniczkom oferujemy profesjonalne przygotowanie do pracy w roli trenera w projektach pozarządowych (w tym także - w projektach międzynarodowych). Każdy z uczestników będzie miał także okazję do stworzenia, zorganizowania i przeprowadzenia autorskich warsztatów w zakresie kwestii globalnego mieszkalnictwa, prawa do ziemi/dachu nad głową, zrównoważonego rozwoju miast.

Zapraszamy w szczególności studentów i absolwentów architektury, budownictwa, kierunków artystycznych, socjologii, psychologii, antropologii kulturowej, kulturoznawstwa, pedagogiki i wszelkich innych kierunków!

Zajęcia w ramach Akademii odbywać się będą w Warszawie podczas dwóch zjazdów 25-27 października oraz 9-10 listopada (w piątek 25-ego: 17:00-20:00, w pozostałe dni: 11:00-17:00).

Udział w Akademii jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona (!), za realizację autorskich warsztatów przewidziane będzie wynagrodzenie.
Email address *
One Caucasus 2016 - przygotowanie do budowy miasteczka festiwalowego (www.OneCaucasus.org)
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Telefon *
Your answer
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy