Dalyvio paraiška
Trečiasis gegužės savaitgalis visų lietuvių kalendoriuose turi būti pažymėtas itin ryškiai. Gegužės 17–19 dienomis visi keliai ves į Kauną. Šio miesto gimtadienio proga tris dienas ir tris naktis miestui miegoti neleis svarbiausią metų šventė. Jos programoje – Lietuvos ir užsienio muzikos žvaigždžių koncertai, vakarėliai po atviru dangumi, spalvingos pramogos su šokančiais fontanais bei fejerverkais bei autentiškas Hanzos miestelis. Mugės vieta - aikštelė prie "Žemyn upe" (ūkininkų turgaus vietoje). Čia visi ir susitiksime. Laukiame Jūsų, kurkime šventę sau ir visiems kauniečiams!
Numatomas mugės darbo laikas:
penktadienį 14.00 - 20.00 val.,
šeštadienį 10.00 - 20.00 val.,
sekmadienį 10.00 - 18.00 val. Trumpiau dirbti nebus galima, o dėl ilgesnio laiko - galite likti savo nuožiūra.
Email address *
Sutinku pateikti savo asmens duomenis sąskaitos išrašymui ir kontaktavimui. *
Required
Vardas, pavardė / Įmonės pavadinimas *
Pateikti duomenys bus naudojami išrašant sąskaitą faktūrą. SVARBU! Vėliau sąskaitų nekoreguosime, tad atsakingai pildykite šiuos duomenis.
Your answer
Asmens vardas, pavardė / Įmonės kodas *
Pateikti duomenys bus naudojami išrašant sąskaitą faktūrą. SVARBU! Vėliau sąskaitų nekoreguosime, tad atsakingai pildykite šiuos duomenis.
Your answer
PVM mokėtojo kodas *
Jeigu nesate PVM mokėtojas įrašykite "Ne"
Your answer
Adresas *
Nurodykite pilną adresą: gatvės pavadinimas, namo, buto nr., miestas, pašto kodas. Duomenys bus reikalingi išrašant sąskaitą.
Your answer
El. pašto adresas *
Your answer
Kontaktinis asmuo *
Your answer
Kontaktinio asmens telefono nr. *
Your answer
Mugėje pristatomo prekinio ženklo pavadinimas ir 1-2 sakinių apibūdinimas apie jūsų prekę. Šį tekstą naudosime pristatydami jus "KODAS | 477" facebook puslapyje, tad lauksime gražaus ir taisyklingo teksto. *
Your answer
Facebook puslapio arba interneto svetainės adresas. *
Your answer
Kokio dydžio prekybinio ploto pageidaujate? *
6 kv.m (2 m plotis x 3 m gylis) - kaina 120 €; 9 kv.m (3 m plotis x 3 m gylis) - kaina 150 €
Ar galite skirti vieną savo asortimento prekę, kuri būtų skirta Facebook konkursui? *
Jei skiriate, iki 05.01 d. atsiųskite dovanos nuotrauką madosmuge@kodas477.lt
Pageidauju išsinuomoti baldus. *
Stalas (2,2 m x 0,5 m arba 1,2 x 0,55 m) kaina 8 €/vnt.; kėdė 2 €/vnt.
Required
Ar pageidaujate nemokamo maitinimo renginio metu? *
Maitinimas bus teikiamas tik vienam asmeniui šeštadienį ir sekmadienį.
Required
Mokėjimo sąlygos ir terminai *
1. Dalyvių registracija vykdoma iki 05.10 d. imtinai. 2. Sąskaitas atrinktiems dalyviams organizatorius išsiųs nuo 04.17 d. iki 05.02 d. imtinai. Negavę sąskaitos dalyviai renginyje nedalyvauja. 3. Sąskaitą dalyvis privalo apmokėti pavedimu per 3 d.d. nuo sąskaitos išsiuntimo. Neapmokėjus sąskaitos iki nurodyto termino dalyvio dalyvio registracija anuliuojama 4. Atsisakymą dalyvauti mugėje organizatorius priima iki 05.01 ir grąžina 50 proc. sumokėtų pinigų. 5. Dalyviui nedalyvavusiam mugėje ir apie tai nepranešus iki nurodyto termino pinigai negrąžinami. 6. Sąskaitos faktūros bus išsiųstos el. paštu nurodytu anketoje. Popierinės sąskaitos nebus spausdinamos.
Required
Dalyvio įsipareigojimai *
1.Savo lėšomis įsirengti prekybos vietą (pageidaujama balta palapinė), organizatoriaus paskirtoje vietoje, kuri neviršija dalyvio pasirinkto ploto (6 m2 ar 9 m2). 2.Prieš renginį naudoti savo viešinimo kampanijoje renginio "Mados mugė KODAS | 477" logotipą ir kitą organizatoriaus atsiųstą informaciją. 3.Mugės dalyviai privalo atvykti į mugės vietą registracijai 05.17 d. nuo 11:00 val. iki 13:00 val. Registracija vykdoma organizatorių palapinėje. Registruojami ir toliau aptarnaujami tik visiškai atsiskaitę už dalyvavimą dalyviai. 4.Mugės dalyviai privalo pasiruošti prekybos vietą iki 13:30 val. 5.Užsakyti stalai ir kėdės dalyviams išduodami registracijos metu. Baldų nusinešimu į savo prekybos vietą rūpinasi patys dalyviai. 6.Dalyviai iškraudami ir pasikraudami prekes ir įrangą bei parkuodami automobilį turi vadovautis kelių eismo taisyklėmis bei miesto nustatyta automobilių parkavimo tvarka. 7.Prekybos/demonstracijos įranga, prekės ar kiti daiktai prekybos vietoje turi būti statomi ar tvirtinami taip, jog negadintų renginio vietos (kalti, gręžti, klijuoti, dažyti ar žymėti nenusiplaunančiais dažais draudžiama). Už visus sugadinimus renginio dalyvio plote atsakys renginio dalyvis, kuris privalės padengti susidariusius nuostolius. 8.Renginio metu dalyvis neturi trukdyti kitiems dalyviams tinkamai dalyvauti renginyje (neužstatyti šalia esančio dalyvio ploto savo daiktais, triukšmauti, garsiai leisti muziką, vartoti alkoholinius gėrimus ir pan.). Dalyvio stendo konstrukcija negali viršyti nustatyto ploto ribų. 9.Dalyvis gali reklamuoti tik savo produkciją ir tik savo stende, tačiau tai neturi trukdyti kitų dalyvių darbui. Dalyvio produkcijos ar paslaugos reklama renginio metu ir pateikimo forma privalo atitikti LR teisės aktų reikalavimus, nežeminti žmogiškojo orumo, nepažeisti etikos normų bei lygių galimybių nuostatų. Už reklamos turinį ir jo atitikimą LR teisės akto reikalavimams atsako pats dalyvis. 10.Viename prekybos stende gali dalyvauti tik vieno prekybinio ženklo atstovas/dizaineris/menininkas. 11.Netrukdyti organizatorių bei savanorių, kurie dirbs renginio metu darbui. Draudžiama savavališkai renginio metu keisti savo prekybos vietą, pertvarkyti ar kitaip organizuoti mugės organizatoriaus paruoštus stendus, reklamines iškabas ir kitą renginio įrangą ar atributiką. 12.Dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsaugą prieš renginį, renginio darbo metu ir renginiui pasibaigus. 13.Dalyvis negali pradėti demontuoti savo prekybos vietos ankščiau kaip 20 val., o sekmadienį - 18 val. Neįvykdžius šio punkto reikalavimo organizatorius turi teisę išrašyti dalyviui 100 € dydžio baudą. 14.Po renginio grąžinti stalus ir kėdes bei užsiregistruoti pas organizatoriaus atstovą. 15.Dalyvis privalo savo prekybos vietą palikti be šiukšlių - švarią ir tvarkingą.
Required
Organizatoriaus įsipareigojimai *
1. Viešinti dalyvio pateiktą informaciją KODAS | 477 facebook puslapyje, informacinių partnerių kanaluose ir kitose organizatorių numatytose vietose. 2.Reklamuoti renginį įvairiomis vizualinėmis priemonėmis renginio vietoje. 3.Paskirti dalyviui prekybos vietą ir inventorių po dalyvio mokesčio už dalyvavimą sumokėjimo. Prekybos vieta paskiriama renginio dieną. 4. Įrengti bendro naudojimo matavimosi kabinas. 5.Vykdyti dalyvių atranką įvertinus dalyvių prekių atitikimą mugės koncepcijai ir dalyvio įvaizdį. 6. Nemokamai pateikti dienos pietus vienam dalyvio atstovui. 7.Renginio metu atlikti fotosesiją ir po renginio pasidalinti nuotraukomis su dalyviais.
Required
Kitos sąlygos: *
1.Organizatoriai pasilieka teisę keisti renginio vietą ir laiką. Tokiu atveju pranešimai apie tai išsiunčiami dalyviams. Dalyvis turi teisę per 3 (tris) d.d. nuo pranešimo gavimo raštu atsisakyti dalyvauti renginyje. Tokiu atveju dalyvio sumokėti mokesčiai yra grąžinami. Dalyviui praleidus šiame punkte nustatyto pranešimo apie atsisakymą dalyvauti renginyje terminą, dalyviui mokestis negrąžinamas. 2.Organizatorius neprisiima atsakomybės dėl teisėtų trečiųjų asmenų pretenzijų dėl patentų, firmos, prekybos ženklų ar kitokių nuosavybės teisių pažeidimo, susijusios su dalyvio eksponuojamomis/parduodamomis prekėmis ar paslaugomis. 3.Visas pretenzijas dėl renginio organizavimo dalyvis turi teisę pareikšti raštu nedelsiant, bet ne vėliau kaip renginio metu. Nepareiškus pretenzijų renginio metu, preziumuojama, kad organizatorius savo įsipareigojimus įvykdė tinkamai ir laiku. 4.Įvykus viešosios tvarkos pažeidimams renginio organizatorius ir dalyvis gali iškviesti policiją. 5.Renginio metu įvykus įvairiems incidentams, viešos tvarkos pažeidimams ar norint pareikšti pretenzijas, dalyvis privalo informuoti organizatoriaus atstovą telefonu +37060199955. 6. Renginyje planuojama apie 90-100 dalyvių.
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service