2 березня 2021 року Дніпровське регіональне відділення проводить онлайн семінар : “Новітні реалії суспільних відносин в умовах COVID-19: обмеження прав та відповідальність за порушення правил карантину”
Дніпровське регіональне відділення запрошує суддів місцевих загальних судів Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Кіровоградської областей та суддів Дніпровського, Донецького, Запорізького, Кропивницького апеляційних судів 2 березня 2021 року з 12.00 до 16.00 год. узяти участь у періодичному навчанні суддів з метою підвищення рівня їхньої кваліфікації на семінарі: “Новітні реалії суспільних відносин в умовах COVID-19: обмеження прав та відповідальність за порушення правил карантину” у програмі ZOOM.

Посилання для доступу до конференції буде надсилатися на електронну адресу судді, зазначену при реєстрації. Тому просимо уважно вводите власну електронну адресу і не використовувати літери алфавіту кирилиці та перевіряти символи.

Також, звертаємо увагу, що листи від Дніпровського регіонального відділення НШСУ можуть випадково потрапити у папку "СПАМ".

Реєстрація припиняється о 17.00 год. 1 березня 2021 року

На період семінару судді є слухачами Національної школи суддів України та не можуть поєднувати навчання та відправлення правосуддя.

Після завершення семінару його слухачі та слухачки отримають Сертифікат.

Контактні особи: головні спеціалісти Дніпровського регіонального відділення Свічкар Ніна Яківна, моб. тел. 067-495-46-09, Кішенко Оксана Юріївна моб. тел. 067-560-71-57
Прізвище, ім'я, по батькові (повністю) *
Посада (у т.ч. адміністративна) *
Місце роботи (повна назва суду) *
Контактний телефон (мобільний) *
Електронна пошта *
Я підтверджую правильність введених даних та даю згоду на обробку персональних даних - так *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy