Do Kene a Etiópie s Nadáciou Integra
Pred vyplnením formulára si ešte raz pozorne prečítaj všetky dôležité informácie o výzve, podmienkach a náplni práce. Pomôže ti to pri zodpovedaní nasledujúcich otázok.
Meno a priezvisko *
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefón *
Your answer
Niečo o sebe *
Najlepšie niečo zaujímavé, aby sme si ťa vedeli lepšie predstaviť. Predstav sa v krátkom texte, pošli link na svoj blog, pochváľ sa vlastným projektom, napíš o svojich školských/športových úspechoch, záľubách alebo cestovateľských zážitkoch) .
Your answer
Štrukturovaný životopis *
Napíš v angličtine tie najdôležitejšie veci, ktoré by sme o tebe mali vedieť. Najmä pracovné skúsenosti, projekty v ktorých sa realizuješ, najvyššie dosiahnuté vzdelanie, stáže, certifikáty a dobrovoľnícku činnosť.
Your answer
Pol roka v Afrike? Prečo? Ako? *
Napíš nám v angličtine o svojich túžbach a motivácii dobrovoľníčiť s nami v krajinách s červenou pôdou. Napíš o svojich ambíciách, odhodlaní, silných stránkach, ale aj o obavách, keď nejaké máš. Napíš nám aj ako relaxuješ a čo nevyhnutne potrebuješ ku svojej pohode.
Your answer
Najviac ma to láka do *
Z práce s deťmi *
Dnes je jeden z tých dní, kedy je v centre poriadne rušno. Prirodzene vznikajú ťahanice počas hier. Všimneš si, že Meron, ctižiadostivé a netrpezlivé dievča, si chce zobrať handrovú loptu od 2 menších dievčat, ktoré sa ku nej dostali tiež len pred chvíľou. Netrvá dlho a Meron na teba volá a žiada ťa o pomoc. Ako sa zachováš?
Your answer
Referencie
Poprosíme ťa o kontakty na dvoch ľudí, ktorí ťa dobre poznajú po osobnej a profesijnej stránke. Napíš nám ich meno, odkiaľ sa poznáte, telefonický a e-mailový kontakt. Prosím, priprav ich na to, že sa ozveme.
Your answer
Čo ti máme nachystať ku pohovoru? *
Záverečné prehlásenie *
Vyhlasujem, že na všetky otázky som odpovedal/odpovedala pravdivo a odoslaním tohto formulára sa záväzne prihlasujem do výberového procesu Nadácie Integra. Zároveň týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a poskytovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v prihlasovacom formulári podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. Nadácii Integra., IČO 31 747 493, so sídlom Dobšinského 14 , 81105 Bratislava, Slovenská republika, na účely výberového procesu, ich zaradenia do databázy a na ich využívanie na marketingové účely.Tento súhlas je dobrovoľný a je udelený na dobu neurčitú. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms