wNieboGłosy - rekrutacja do chóru
W wielu miastach Polski w Boże Ciało wznosi się do nieba dźwięczne uwielbienie. Chcemy również we Wrocławiu, już po raz trzeci, spotkać się na pl. Wolności i oddać publicznie cześć Chrystusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie.

Serdecznie zapraszamy Cię do współtworzenia Chóru Wniebogłosy, który razem z Zespołem i Orkiestrą wystąpi na scenie podczas wydarzenia wNieboGłosy w dniu 20 czerwca 2019 r. o godz. 19.00.

Jeszcze przed koncertem odbędą się otwarte warsztaty muzyczne, podczas których chcemy zestroić nasze serca i ducha! Będzie to czas nie tylko pracy nad repertuarem i techniką śpiewu, ale także modlitwy oraz przygotowania do wspólnego uwielbienia.

Zapraszamy osoby w każdym wieku, posiadające minimalne doświadczenie w śpiewie zespołowym oraz predyspozycje do wykonywania muzyki (odpowiednie warunki głosowe oraz słuch muzyczny).
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę rodziców.

Dołącz do nas! Na zgłoszenia czekamy do 12 maja 2019 r.

Warsztaty muzyczne odbędą się w następujących terminach:

31 maja 17:00 - 20:00 - Przesłuchania ze znajomości repertuaru
1 czerwca 9:00 - 15:00
8 czerwca 9:00 - 15:00
15 czerwca cały dzień
16 czerwca cały dzień
20 czerwca 8:00 - 13:00

Obecność obowiązkowa na wszystkich spotkaniach.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Archidiecezja Wrocławska pod patronatem księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego.
Zadanie jest współfinansowane przez Gminę Wrocław www.wroclaw.pl
Email address *
Adres e-mail *
Your answer
Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Rok urodzenia *
Your answer
Czy czytasz nuty? *
Jakim głosem śpiewasz? *
W jakim chórze/zespole/scholi śpiewasz? *
Your answer
Jeśli brałeś udział w podobnym wydarzeniu napisz w jakim? *
Your answer
Jak dowiedziałeś się o projekcie? *
Your answer
Twój telefon *
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przygotowania i przeprowadzenia warsztatów chóru i koncertu "wNieboGłosy" oraz informowanie mnie drogą elektroniczną o procesie przygotowań do wydarzenia w zakresie niezbędnym do jego realizacji. Brak podania tych danych wiąże się z niemożliwością uczestniczenia w warsztatach. Administratorem danych jest Fundacja na Rzecz Rozwoju Młodzieży "Młodzi Młodym" we Wrocławiu. Inspektorem danych osobowych dla Archidiecezji Wrocławskiej jest ks. Bartosz Trojanowski tel. 71-327-11-12. Klauzula informacyjna zgodna z art. 8 dekretu ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele Katolickim. *
Po przesłaniu zgłoszenia, na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość zwrotną z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia oraz najważniejszymi informacjami. W przypadku jego braku sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce mailowej.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy