МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ

Ми громадські активісти, організації, волонтери та волонтерські групи, що підписалися нижче (далі – Сторони), об’єднуємо зусилля заради принципової та всебічної підтримки ініціатив, що мають на меті покращення доступу до лікування українців. А саме: відстоювання в Україні достатнього державного фінансування лікування усіх хвороб; забезпечення прозорості та справедливості державних закупівель ліків; недопущення корупції в установах охорони здоров’я.

Підписуємо цей меморандум про наступне:
1. На підставі викладеного вище, Сторони зобов’язуються діяти спільно для досягнення узгоджених цілей, соціальних інтересів та захисту прав громадян України.
2. У процесі виконання спільних цілей Сторони прагнутимуть будувати свої взаємовідносини на підставі рівності, чесного партнерства та захисту інтересів один одного, створення режиму максимального сприяння реалізації взаємовигідних планів.
3. У разі потреби Сторони надаватимуть допомогу, здійснюватимуть взаємну підтримку спільних проектів для забезпечення ефективної співпраці, як в рамках цього Меморандуму, так і поза його межами.
4. Сторони зобов’язуються підтримувати ділові контакти, а також вживати всіх необхідних заходів для забезпечення ефективності та розвитку партнерських стосунків.
5. Для швидшого досягнення цілей за цим Меморандумом, Сторони зобов'язуються обмінюватися наявною у їхньому розпорядженні інформацією, у встановленому законом порядку, проводити спільні консультації і семінари, інші публічні заходи.
6. Дія даного Меморандуму розповсюджується до моменту, доки Сторони зацікавлені у продовженні спільної діяльності.
7. Меморандум набуває чинності з дати його підписання Сторонами і діє 2 роки.
8. У випадках, не передбачених даним Меморандумом, Сторони керуються чинним законодавством України.

—————

Ви можете переглянути організації, що вже підписали меморандум: http://goo.gl/D5G0BG

А також заповнити анкету і долучитися до співпраці.
    This is a required question
    This is a required question