Од стартап и ИКТ заедницата со <3
Иницијатива на асоцијацијата Стартап Македонија за поддршка на традиционалните микро, мали, средни претпријатија

#MKstartups заедницата е спремна да излезе во пресрет на оние кои ќе бидат најпогодени од зададената ситуација за која не се знае колку долго ќе трае.

Со цел полесно да ја пребродите кризата и да останете во бизнис, вистинско време е сите традиционални микро, мали, средни претпријатија да префрлат дел од своите процеси онлајн.
Време е за дигитализација, а ние сме тука да ве поддржиме лесно и едноставно да ја поминете оваа транзиција.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Име и презиме *
Email *
Контакт телефон: *
На која деловна гранка му припаѓа вашиот бизнис *
Краток опис за вашиот бизнис: *
Каков тип на поддршка ви е потребна: *
Required
Дали покрај горенаведените категории ви е потребна дополнителна  помош/експертиза за некој друг аспект од вашето работење или имате сугестија предлог за економски мерки:
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy