Форма реєстрації
Шановні учасниці та учасники!

Перед вами - форма реєстрації для участі в дискусії "Комунікація про складне: ґендер та інші суспільно-важливі теми".

Як жіночому руху поводити комунікацію і адвокацію, щоб БУТИ ПОЧУТИМИ, і бути почутими ПРАВИЛЬНО? Комунікуючи теми ґендерної рівності, порядку денного «Жінки, мир, безпека» та інші суспільно-важливі теми, організації та активіст(к)и часто стикаються із викликами.

Професійні поради від провідних маркетологинь і маркетологів, піарниць і піарників щодо донесення складних і дражливих тем, подолання факапів та виходу з глухих кутів комунікації стануть в нагоді представницям та представникам громадського сектору та урядових організацій. В програмі – реальні кейси успішних та неуспішних кампаній, майстер-класи, секрети ефективного планування – та адаптації до найбільш неочікуваних поворотів кампанії.

Захід відбудеться ОН-ЛАЙН на платформі Zoom ТА ОФ-ЛАЙН із дотриманням усіх вимог безпеки щодо попередження передачі COVID-19.
9:30 - 13:30, 24 вересня 2020 р. (четвер)

Зареєстровані для он-лайн участі учасниці та учасники отримають Zoom посилання для приєднання напередодні заходу.
Зареєстровані для оф-лайн участі учасниці та учасники з м.Києва напередодні заходу отримають запрошення із адресою проведення (м.Київ, Шевченківський район). Кількість місць для участі оф-лайн дуже обмежена. Дякуємо за розуміння!

Дякуємо!

З повагою,
Команда Українського Жіночого Фонду та Кампанії "Повага"
Ваше ім'я та прізвище *
Контактний e-mail *
Номер контактного моб.телефону *
Будь ласка, оберіть формат участі:
Clear selection
Будь ласка, зазначте посилання на ваш профіль в Facebook *
Назва організації, яку Ви представляєте *
Область: *
Питання, які вас цікавлять, та інші коментарі *
Персональні дані учасниці/ка заходу:
Заповненням цієї форми я розумію, що надана мною інформація є персональними даними учасника/ці заходу, тобто даними, які використовуються для ідентифікації особистості, та погоджуюсь з тим, що такі дані зберігаються у Організатора заходу (Міжнародний благодійний фонд «Український Жіночий Фонд») для подальшого використання відповідно до низки статей Господарського кодексу України.
Персональні дані учасника/ці заходу захищаються Конституцією України та Законом України «Про захист персональних даних» №2297-VI від 01.06.2010 р. Права представників/учасників регламентуються ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».
Заповнення цієї форми учасника/ці заходу означає однозначну згоду з вищевикладеним і підтвердженням того, що учасник/ця заходу ознайомлений зі змістом ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy