Instagram dla Biznesu: tips & tricks
Jeśli twoja marka działa lub chce zacząć działać na Instagramie, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie. Podczas 2-godzinnego spotkania pogłębisz swoją wiedzę dotyczącą prowadzenia biznesowego profilu na Instagramie.

16 marca 17:30

Koszt szkolenia: 30 zł
Zapłaty należy dokonać pod linkiem: www.evenea.pl/event/instargraminnecentrum

Szkolenie odbywa się w formie online. Uczestnicy dostaną link po dokonaniu opłaty za szkolenie.


innecentrum.pl
lokietka5.pl
______________________________________
Od 25 maja 2018 r. obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w ostatnim punkcie formularza.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i Nazwisko  *
Nazwa firmy, którą reprezentujesz
*
Adres e-mail *
Telefon kontaktowy
*
Czy jest coś szczególnego co chcesz wynieść ze szkolenia? Jakie są Twoje oczekiwania? 
Obowiązek informacyjny dotyczący przetwarzania danych osobowych
*
Fundacja Dom Pokoju z siedziba we Wrocławiu, ul. Łokietka 5/1, 50-243 Wrocław, jako administrator danych osobowych, informują Pana/ Panią, iż: podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu organizacji szkolenia i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.; inspektorem ochrony danych w Fundacji jest Maja Zabokrzycka, adres e-mail m.zabokrzycka@lokietka5.pl; dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do organizacji szkolenia; Jako administrator Państwa danych, zapewniamy możliwość usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Może Pan/Pani także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Panu/Pani prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy