Akredytacje na 40. PZU Maraton Warszawski
Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej na 40. PZU Maraton Warszawski zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania. Wejście do strefy mediów będzie możliwe, jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia. W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz! Informacje potwierdzające uzyskanie akredytacji zostaną wysłane po zakończeniu procesu akredytacyjnego.

Imienne akredytacje (identyfikatory) będą gotowe do odbioru w biurze prasowym imprezy, które mieścić się będzie na Pałacu Kultury i Nauki (wejście od strony Marszałkowskiej). Formularze można przesyłać do 26 września, do 16:00. Odebranie akredytacji (identyfikatora) bez uprzedniego zgłoszenia będzie niemożliwe.

Akredytacja MEDIA upoważnia do przeprowadzania wywiadów w miasteczku maratońskim, a także do robienia zdjęć na całej trasie biegu, za wyjątkiem fotografii w samej strefie mety (między barierkami) oraz do otrzymania materiałów prasowych

Akredytacja FOTO upoważnia do zajęcia miejsca w strefie mety (między barierkami). Wejście do strefy mety mogą uzyskać jedynie fotoreporterzy oraz ekipy telewizyjne (1 operator i dziennikarz z danej redakcji). Liczba przepustek FOTO jest ograniczona.

Godziny otwarcia biura prasowego w Pałacu Kultury i Nauki:
28 września (piątek) w godzinach 12:00 – 20:00
29 września (sobota) w godzinach 10:00 – 19:00

KONTAKT DLA MEDIÓW

Partner of Promotion
Patryk Stec
tel. 695 223 181
p.stec@partnersi.com.pl

Redakcja *
Your answer
Imię i Nazwisko *
Your answer
Stanowisko w redakcji *
Opis ekip telewizyjnych (w przypadku ekip TV prosimy o jak najdokładniejsze opisanie następujących elementów: a) składu ekipy: stanowiska poszczególnych osób oraz ich imiona i nazwiska b) liczbę wozów telewizyjnych c) prognozowany czas przyjazdu)
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Rodzaj akredytacji *
Uwagi (w tym miejscu prosimy o zamieszczenie ewentualnych pytań, a w przypadku ekip telewizyjnych informacji o charakterze realizacji)
Your answer
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przekazywania informacji na temat wydarzeń organizowanych przez Fundację Maraton Warszawski. Administratorem danych osobowych jest Partner of Promotion Sp. z o.o., ul. Belgradzka 8/01, 02-793 Warszawa, e-mail: rodo@partnersi.com.pl, podmioty powiązane oraz przetwarzające na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) f) RODO. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Fundacja Maraton Warszawski. Dane osobowe będą przechowywane dopóki nie zostanie zgłoszona chęć wycofania zgody. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service