Akredytacje na 13. PZU Półmaraton Warszawski
Wszystkich przedstawicieli mediów zainteresowanych otrzymaniem akredytacji prasowej na 13. PZU Półmaraton Warszawski zapraszamy do zgłaszania zapotrzebowania. Wejście do strefy mediów będzie możliwe, jedynie po okazaniu identyfikatora przyznanego przez organizatora wydarzenia. W celu otrzymania akredytacji należy wypełnić formularz! Otrzymają Państwo maila z informacją o akredytacji.

Imienne akredytacje (identyfikatory) będą gotowe do odbioru w biurze prasowym imprezy, które mieścić się będzie na Stadionie PGE Narodowym (Media Center - wejście od strony Wybrzeża Szczecińskiego). Formularze można przesyłać do 22 marca, do godziny 16:00. Odebranie akredytacji (identyfikatora) bez uprzedniego zgłoszenia będzie niemożliwe.

Strefa MEDIA upoważnia do otrzymania materiałów prasowych oraz przeprowadzania wywiadów w miasteczku maratońskim, a także do robienia zdjęć, za wyjątkiem fotografii w samej strefie mety (między barierkami).

Strefa FOTO uwzględnia miejsca bezpośrednio przy mecie biegu. Wejście do strefy mety mogą uzyskać jedynie fotoreporterzy oraz ekipy telewizyjne (1 operator i dziennikarz z danej redakcji). Liczba przepustek FOTO jest ograniczona.

Godziny otwarcia biura prasowego na PGE Narodowym:
23 marca (piątek) w godzinach 12:00 – 20:00
24 marca (sobota) w godzinach 10:00 – 19:00

KONTAKT DLA MEDIÓW

Partner of Promotion
Jarosław Zakrzewski
tel. 790 763 832
j.zakrzewski@partnersi.com.pl

Redakcja *
Your answer
Imię i Nazwisko *
Your answer
Stanowisko w redakcji *
Opis ekip telewizyjnych (w przypadku ekip TV prosimy o jak najdokładniejsze opisanie następujących elementów: a) składu ekipy: stanowiska poszczególnych osób oraz ich imiona i nazwiska b) liczbę wozów telewizyjnych c) prognozowany czas przyjazdu)
Your answer
E-mail *
Your answer
Telefon *
Your answer
Rodzaj akredytacji *
Uwagi (w tym miejscu prosimy o zamieszczenie ewentualnych pytań, a w przypadku ekip telewizyjnych informacji o charakterze realizacji)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms