Tule Kooslooduse vabatahtlikuks!
Kooslooduse (https://koosloodus.ee/) tegevused saavad teoks just tänu vabatahtlikele. Ka sina võid olla üks nendest. Tule punti ja tee head, lüües kaasa meie Eesti looduse alastes praktilistes tegevustes. Oleme tänulikud ka inimestele, kes leiavad koostööks vaid paar tundi kuus. Täida allolev vorm ja anna endast teada. Loe vabatahtlike tegevusest lähemalt siit: https://koosloodus.ee/meie-tegemised/tule-kooslooduse-vabatahtlikuks/

Meie tegevus on seda edukam, mida suurema hulga inimesteni oma sõnumitega jõuame. Seetõttu on looduse ja keskkonna alase sisu tootmine ja levitamine üks Kooslooduse edu aluseid.

Veelgi tähtsam on annetuste ja raha kogumine, mis aitab ellu viia meie praktilised projektid, nagu puude istutamise ja pesakastide paigaldamise.

Pakume võimalust olla osa toredast seltskonnast, tänu kellele saavad ära tehtud mitmed praktilised teod Eesti looduse heaks. Lisaks saad uusi kogemusi ja õpid juurde, kuidas selliseid kogukonnaprojekte edukalt ellu viia.

Tule ja toeta Eesti loodust! Lähemalt saad meie tegevusest lugeda https://koosloodus.ee/
Sinu nimi *
Your answer
Sinu e-posti aadress *
Your answer
Valdkond, kus tahad kaasa lüüa *
Required
Kirjelda oma seniseid kogemusi valitud valdkonnas
Kas oled juba midagi sarnast teinud? Kui jah, siis mida täpsemalt? Alati pole eelnev kogemus tähtis, aitame sul alustada, seega anna enda huvist teada ka siis, kui varem midagi sellist teinud pole.
Your answer
Sinu asukoht
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service