JARNÍ PRÁZDNINY 2018
Letos na jarní prázdniny jedeme všichni společně, tzn. světlušky, vlčata, skauti i skautky jedou na jedno místo, a to do Hostinného, okres Trutnov. Budou tedy společné informace a bude společné i přihlašování.

TERMÍN
Termín jarních prázdnin je od neděle 4. 2. do soboty 10. 2.
(Termín od neděle do soboty je takto zvolený, protože bohužel jarní prázdniny nám navazují na prázdniny pololetní a nepodařilo se nám sehnat základnu od soboty.)

CENA
Cena za ubytování je 1800 Kč. V této částce je zahrnuto ubytování, jídlo, cestovné, doprava zavazadel a věcí a další potřebné výdaje k průběhu akce. Pro pozdě přihlášené a nepřihlášené se cena navýší o 200 Kč.

CENA ZA VLEKY
Přesnou cenu za skipasy ještě nevíme, protože zatím řešíme s lyžařským střediskem výhodnější cenu pro naši velkou skupinu lyžařů. Předpokládáme však, že cena pro světlušky a vlčata bude 1300 Kč a pro skauty a skautky 1800 Kč. Tyto částky jsou maxima, kterých můžeme dosáhnout. Přesnou částku uvedeme až v podrobných informacích na začátku ledna.

Přihlašování běží do 28. ledna 2018

Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození *
Your answer
e-mail *
Na uvedený e-mail vám přijdou podrobné informace a informace o platbě.
Your answer
Telefonní kontakt na zákonného zástupce *
Prosím uveďte telefonní číslo, které bude k dispozici během celého pobytu. Pokud máte dvě čísla, na která se vám dá v případě nutnosti volat, napište nám obě tato čísla.
Your answer
Co si dítě bere s sebou *
Required
Do které kategorie dítě spadá? *
Prosíme zvažte, do které kategorie vaše dítě spadá. Je to pro nás jen orientační informace, kterou si na místě budeme ověřovat, ale pro představu je pro nás dobré vědět, jak zdatné děti na akci budeme mít.
Required
Chcete nám něco sdělit?
Prosím napište nám informace, které bychom měli před akcí vědět. Ať už se jedná o zdravotní omezení, omezení jídelníčku nebo cokoliv co považujete za důležité. Děkujeme!
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms