Реєстраційна форма на зустріч з Віталієм Дейнегою, очільником Благодійного фонду "Повернись живим"
РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО!

В зв'язку з високою активністю бажаючих відвідати наш захід, ми вимушені достроково закрити реєстрацію!
Підтвердження участі для зареєстрованих учасників очікуйте на e-mail, вказані під час проходження реєстрації. Дякуємо за розуміння!
____________________________________________

Запрошуємо на відкриту зустріч з Легендою волонтерського руху Країни, Партіотом, Людиною - прикладом для багатьох, засновником потужного фонду допомоги українським військовим «Повернись живим»* - Віталієм Дейнегою.

Віталій Дейнега - Засновник та Голова Міжнародного благодійного фонду «Повернись живим» (www.savelife.in.ua), автор та ведучий військової інформаційної телепрограми «Хроніки неоголошеної війни» на 24 каналі. В минулому Віталій працював експертом незалежного антикорупційного комітету оборони (Transparency International Securityand Security Branch in Ukraine / НАКО). В даний час навчається в Міжнародному інституті менеджменту МІМ (Київ), щоб покращити навички управління та лідерський потенціал. Користується авторитетом та повагою у військових.

Волонтерський рух – одна з героїчних та абсолютно унікальних сторінок української історії. Проте Віталій Дейнега вже значно більше, ніж просто волонтер та керівник фонду «Повернись живим». Він партнер держави у дуже серйозних речах. Ми вирішили обговорити з ним учорашнє, сьогоднішнє та майбутнє української армії, важливих державно-військових процесів та волонтерського руху.

В неформальному дружньому середовищі ми говоритимемо про те, як створювали найпотужніший благодійний фонд в країні, який працює по всій лінії розмежування; як волонтери робили перші кроки на зустріч армії; про які суми допомоги йдеться та як зробити потоки коштів прозорими; як організувати роботу фонду та співпрацювати із міністерствами; які плани на майбутнє, як можна допомогти та стати частиною змін.

Також Віталій поділиться з нами, як він займається навчанням вищого військового керівництва країни.
Благодійний фонд допомоги українській армії Повернись живим спільно з Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ) запустили унікальну освітню програму для вищого військового керівництва. Програма стартувала 7 жовтня на базі Бізнес-школи МІМ. Під час зустрічі Віталій поділиться, як саме проводився відбір серед тих, хто бажав потрапити на програму, хто фінансує цей проект, і розмірковує про радянську спадщину в сучасній українській армії.

Зовсім скоро, 30 листопада 2019 року о 19:30 чекаємо на вас в Майстерні міста (м.Рівне, вул.Лермонтова, 6)

До зустрічі запрошуємо соціально-відповідальних, патріотично-свідомих громадян та не байдужих за майбутнє нашої Держави.
Не забудьте пройти реєстрацію, адже кількість місць обмежена та участь в заході можлива лише після отримання підтвердження від організаторів.

«Якщо суспільство забуде про армію, то рано чи пізно її можуть розвернути проти нього» - Віталій Дейнега.

Захід організовано Агенцією сталого розвитку міста, за ініціативи та підтримки Групи Компаній «Алатир-Інвест»

*«Повернись живим» — один із найбільших фондів допомоги українським військовим, які воюють на Донбасі. Спеціалізується на технічному забезпеченні, насамперед на нічній оптиці. Крім того, займається навчальними, медичними, психологічними та іншими проектам
У 2014 році, фактично із початком збройного вторгнення північно-східного «сусіда» до Донеччини та Луганщини, на допомогу українським військовим прийшов благодійний фонд «Повернись живим». Розпочали допомогу із власних заощаджень засновника фонду Віталія Дейнеги, а сумарно за 5 років фонд допоміг армії на суму більше 150 мільйонів гривень. Завдяки небайдужим людям, відправили на передову більше 900 тепловізорів, більше 1000 планшетів з програмним забезпеченням для артилеристів, 95 квадрокоптерів для аеророзвідки, 20 авіаційних GPS і порядка 60 автівок. Фонд встановив радарні комплекси на фрегат «Гетьман Сагайдачний», тральщик «Горлівка» і корабель «Донбас». Ми навчили 350 снайперів, 700 саперів і більше 2 тис. артилеристів.

1. Прізвище та ім"я *
2. Ваш e-mail *
3. Ваш контактний номер телефону: *
4. Яку організацію/структуру представляєте? Посада. *
5. Чи готові підтримати діяльність фонду "Повернись живим"? якщо так - оберіть з переліку, або вкажіть свій варіант? *
Required
Я даю згоду на обробку моїх персональних даних *
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy