Aksaray Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Çevrimiçi Ölçme ve Değerlendirme Araçları Eğitimi Başvuru Formu
Değerli Öğretim Elemanımız,

ASÜSEM tarafından verilecek olan "Çevrimiçi Ölçme ve Değerlendirme Araçları Eğitimi" için bir başvuru formu hazırlayarak sizlerin bilgisine sunuyoruz. Aşağıda sizden istediğimiz birkaç iletişim bilgisini paylaşırsanız, en kısa sürede hesabınızı etkinleştirebiliriz.

İyi çalışmalar dileriz.

Aksaray Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi
Adınız Soyadınız *
Biriminiz *
Öncesinde ASÜSEM kurslarına kursiyer olarak kayıt olduysanız UZEM sistemindeki kullanıcı adınız nedir?
Robotik ve Kodlama Eğitimi, İleri Excel Eğitimi gibi kurslara kayıtlıysanız yeni eposta adresi belirtmeden sadece UZEM sistemindeki öğrenci kullanıcı adınızı belirtiniz (NOT: Sicil numarası içeren kullanıcı adınız öğrenci olarak tanımlanamamaktadır).
İlk kez kursiyer olarak kayıt olacaksanız UZEM'de sicil numaranızla girdiğiniz kullanıcı adıyla ilişkilendirilmemiş bir e-posta adresi belirtiniz.
UZEM'de kullandığınız sicil numarası ve e-posta adresiyle öğretim elemanı yetkilerine sahip olduğunuz için hem öğrenci hem eğitmen olarak kullanma olanağı bulunmamaktadır. Dolayısıyla kurslara katılabilmek için sizi öğrenci olarak tanımlamamız gerekmektedir.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy