Přihláška zájemce na gymnastiku v DDM v Kadani
DŮLEŽITÉ: Po vyplnění tohoto formuláře budete zapsáni jako zájemci o gymnastiku, pokud bude volné místo, ozveme se vám, kdy můžete přijít na první trénink. Jinak budete muset vyčkat do té doby, než se nějaké místo uvolní. Kapacita tréninků je bohužel omezená a zajemců je hodně, také pokračují v gymnastice děti z minulého roku. Zpracování těch, kteří budou chodit z minulého roku a nových zájemců bude chvíli trvat, proto prosím mějte trpělivost. Pokud jste formulář vyplnili, víme o vás a hned jak budeme vědět, že místo je, ozveme se.

V červnu 2022 proběhnou dva náborové tréninky ročníků 2015-2017. Za děti těchto ročníků formulář nevyplňujte, pokud se náboru zúčastníte. Kontaktní údaje vyplníte při náboru.

Ročníky 2014-2010 a starší se hlásí rovnou přes tento formulář a na nábor nechodí. Nemáte-li gymnastickou průpravu, budete zařazeni do skupiny gymnastika pro radost, kde však nemusí být hned místo a budete muset vyčkat, až se místo uvolní.

Děti ročníky 2014 a starší s gymnastickou průpravou budou pozváni na nějaký trénink, kde prověříme jejich dovednosti a mohou být zařazeni do skupiny závodní nebo gymnastika pro radost.

Děti ročníky 2015-2017, které nebyly na náboru mohou vyplnit tento formulář a uvolní-li se místo, tak dítě pozveme na nějaký trénink a podle jeho dovedností ho zařadíme buď do skupiny školička, přípravka nebo gymnastika pro radost.


Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jméno a příjmení dítěte *
Datum narození dítěte včetně roku *
Do jaké třídy dítě chodí *
Jméno a příjmení zákonného zastupce *
Telefon na zákonného zastupce *
Email na zákonného zastupce *
Předchozí gymnastická průprava
Clear selection
Pokud jste odpověděli na předchozí otázku "ano", napište jaká gymnastika a kolik let
Souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely zapsání zájemce do kroužku gymnastiky? V případě že nesouhlasíte, formulář neodesílejte. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy