Změň svět s Amnesty Brno! >> Přihláška na trénink pro dobrovolníky / Volunteer Training Application <<
Prosím vyplňte tento formulář. Pro další otázky pište na koordinatoriamnestybrno@gmail.com. // Please fill in this form. In case of further questions, contact us on koordinatoriamnestybrno@gmail.com.
Přihláška na trénink pro nové dobrovolníky a dobrovolnice a plánování akce na podporu lidských práv. // Volunteer training application and Human rights action planning
Zajímáš se o lidská práva? Není ti lhostejné současné dění u nás i ve světě? Přidej se k nám a naplánuj akci na podporu lidských práv. Co tě na tréninku čeká? Lidskoprávní BINGO, Živá knihovna a plánování akce na podporu lidských práv.

Živé knihovny se zúčastní několik zástupců menšin, kteří nejprve představí svůj osobní příběh a následně s nimi budeme vymýšlet akce vztahující se k tématu, který reprezentují. A na jaká témata se zaměříme? To je na vás! Pokud máte zájem se akce zúčastnit, vyplňte tento dotazník, kde si zvolíte témata, která vás nejvíce zajímají.

Datum dalšího tréninku upřesníme.

_______________

*ENGLISH*

Are you interested in human rights? Do you want to take an action and become volunteer for one of the largests international NGOs, which fights for human rights? Join us in Brno, Czech Republic and be the change you want to see in the world.

We prepared a basic training for new volunteers where you will learn about Amnesty International, listen to the stories of people from our Human library and also you will plan your very first public event.

Jméno / Name *
Your answer
E-mail *
Your answer
Můžeš se zúčastnit úvodního tréninku xxx 2018 (upřesníme) v 17:00?
Proč se chceš zapojit? / Why do you want to join us?
Your answer
Jaké máš zkušenosti s dobrovolnictvím? / Do you have any experience with volunteering?
Your answer
Jaká forma zapojení tě nejvíce láká? / What are you most interested in?
Na jaké téma bys rád/a zorganizoval/a akci? / What topic would you choose to organize an event for?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service