Chci se zúčastnit 6. Broumovských diskusí a získat studentské stipendium
Milé studentky a studenti,

zajímáte se o svět kolem Vás a chcete, aby Váš hlas byl slyšet? Láká Vás zúčastnit se konference spolu se zajímavými osobnostmi a Vašimi vrstevníky z různých míst, kteří možná mají podobné zájmy jako Vy?

Staňte se aktivními účastníky Broumovských diskusí – dvoudenní konference na téma Důvěra a porozumění, která se uskuteční v areálu broumovského kláštera 6. a 7. listopadu 2019.

Hodnota studentského stipendia je 1 500 Kč a díky němu získáte vstup zdarma na konferenci, ubytování (pro ty, co nejsou z blízkého okolí), stravu, dopravu ze svozových míst a možnost účastnit se doprovodného programu. To je dobrá nabídka, ne? :-)

Pokud se chcete o toto stipendium ucházet, vyplňte prosím několik kolonek v tomto formuláři – a především: pusťte se s odvahou do psaní eseje. Právě ta totiž rozhodne o tom, zdali Vám stipendium udělíme.

Pravidla esejí:

– Vyberte si jedno ze dvou témat (Jaký je vztah mezi důvěrou a demokracií? Jak si více důvěřovat a lépe porozumět?).

– Napište esej v rozsahu 300–500 slov. Esej má vyjadřovat vaše myšlenky, návrhy, postřehy – být výsledkem vašeho samostatného přemýšlení v souvislostech. Vyvarujte se obecných frází a samozřejmě jakéhokoliv kopírování z internetu apod. Hrajeme fér.

– Vaše eseje posoudí porota, která bude hodnotit originalitu zamyšlení, stylistickou a argumentační úroveň.

UZÁVĚRKA: Tento formulář, včetně eseje, prosím odešlete do 30. září 2019. Do 10. října Vám na vaši e-mailovou adresu dáme vědět, zda jste uspěli. I pokud vás nevybereme nebo pokud o studentské stipendium neusilujete, tak se samozřejmě můžete Broumovských diskusí zúčastnit, ale na vlastní náklady.

Těšíme se na vaše eseje! A nezapomeňte se připojit k naší události i na Facebooku: https://www.facebook.com/events/256102025270699/

Pavla Semeráková (pavla.semerakova@broumovsko.cz)
Vzdělávací a kulturní centrum klášter Broumov
www.broumovskediskuse.cz

Email address *
Broumovské diskuse se odehrají v areálu kláštera v Broumově. Chcete-li zjistit, co vše je v klášteře k vidění, mrkněte na www.klasterbroumov.cz.
Vaše jméno a příjmení: *
Your answer
Celý název školy, kam chodíte: *
Nezapomeňte napsat i obec/město.
Your answer
Které ze dvou témat jste si vybrali pro svou esej? *
Zde prosím vložte text své eseje. *
Připomínáme, že esej má mít 300–500 slov.
Your answer
Zpracování osobních údajů *
A ještě GDPR dovětek: Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, e-mail, školu) zpracovává Vzdělávací a kulturní centrum Broumov, o.p.s. pro účely Broumovských diskusí. Jestli je to za Vás OK, zaškrtněte prosím "Souhlasím".
A jsme na konci! Chcete nám ještě něco sdělit? :-)
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy