SEMINĀRS "Digitālais mārketings tūrisma piesaistei ” (11.05.2021.)
ZOOM seminārs piekrastes teritoriju uzņēmējiem, īpaši tūrisma uzņēmējiem, kā arī tūrisma veicināšanā iesaistītiem pašvaldību un citu organizāciju pārstāvjiem - ar mērķi iepazīsties ar digitālā mārketinga būtību, ar pamatprincipiem, kas jāņem vērā, plānojot digitālā mārketinga aktivitātes, lai piekrastes teritorijām piesaistītu vairāk tūristu, lai šīs teritorijas veidotu kā izcilas vietas dzīvošanai, strādāšanai un tūrismam visa gada garumā.

UZMANĪBU! PIESAKOTIES SEMINĀRAM, TU PIEKRĪTI SAVU BILŽU UN VĀRDU PUBLICĒŠANAI PROJEKTA ATSKAIŠU VAJADZĪBĀM PROJEKTA IEVIESĒJA MĀJAS LAPĀ UN/VAI SOCIĀLAJOS TĪKLOS!

Ja piesakies semināram, LŪDZU TIEŠĀM IEPLĀNO šo datumu semināram. ZOOM PIESLĒGŠANĀS SAITE pirms semināra tiks nosūtīta uz Tavu e-pastu. Ja semināra dienā nepieslēgsies un par to nepaziņosi uz jvisugadu@gmail.com, Tev diemžēl TIKS IEROBEŽOTAS IESPĒJAS "aizņemt vietu" nākošajos semināros! Paldies par sapratni!
Email *
Vārds, uzvārds *
Telefona numurs *
Kuru piejūras teritoriju (novadu / pilsētu) Tu pārstāvi? (Kurā novadā atrodas Tavs uzņēmums, organizācija, vai kur Tu plāno uzsākt savu darbību?) *
Kādu juridisku vai fizisku personu Tu pārstāvi? (ja esi "vairākās lomās", atzīmē to, kuru izjūti kā savu VISVAIRĀK) *
Pārstāvētā uzņēmuma / iestādes / organizācijas nosaukums: *
Kādu tūrisma jomu Tu pārstāvi? (ja esi "vairākās jomās", atzīmē to, kuru izjūti kā savu VISVAIRĀK) *
Kā Jūs vērtētu savas šī brīža zināšanas un prasmes digitālā mārketinga jomā? *
Kādus digitālā mārketinga veidus esat izmantojuši savā darbībā tūristu piesaistei? *
Lūdzu, mini 1-3 lietas, ko noteikti vēlies noskaidrot / uzzināt šajā seminārā?: *
Kura ir Tava mīļākā vieta Latvijā jūras piekrastē? *
ZOOM PIESLĒGŠANĀS SAITE pirms semināra tiks nosūtīta uz Tavu e-pastu. Seminārs tiek rīkots Eiropas Savienības Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai pasākuma "Sadarbības pasākumi" projekta “JŪRA VISU GADU-Piejūras dzīves stila tūrisma veicināšana” (Nr. 20-00-F043.0442-000002) ietvaros
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy