ID Records - Song ID - zlecenie pozyskania repertuaru dla Artysty i zgłoszenie chęci udziału w projekcie "Originals"
Wypełnij formularz aby zgłosić swoje zainteresowanie rozpoczęciem współpracy z ID Records w zakresie przygotowania piosenki - repertuaru dla Ciebie! Zrób odważny krok w swojej karierze - pracuj z profesjonalistami w zakresie produkcji, promocji i managementu!

NIE BÓJ SIĘ - ROZUMIEMY, ŻE POTRZEBUJESZ POMOCY. POROZMAWIAJ Z NAMI ZANIM PODEJMIESZ DECYZJĘ O WSPÓŁPRACY!
Jeśli potrzebujesz / chcesz z nami porozmawiać przed wypełnieniem formularza, zapraszamy do rezerwacji rozmowy telefonicznej, podczas której dowiesz się wszystkiego, co potrzebujesz aby ew. podjąć decyzję o nawiązaniu z nami współpracy. Szanujemy Twój czas i plany - poproś o rozmowę w dogodnym dla Ciebie terminie! W tym celu - kliknij tutaj i zaproponuj termin rozmowy: https://idrecords.pl/rozmowa/

ID RECORDS - CZYM SIĘ ZAJMUJEMY?
ID Records zajmuje się wydawaniem gotowych utworów Artystów oraz przede wszystkim projektami typu "originals" - indywidualną kreacją Artysty i jego repertuaru od podstaw, koordynacją i obsługą całego procesu produkcyjnego singla i ew. klipu wraz z działaniami promocyjnymi / managementem do, w czasie i po premierze. Celem jest przygotowanie piosenki dla Artysty i "pod" Artystę biorąc pod uwagę jego indywidualne oczekiwania, ale też jak największa eksploatacja przygotowanego materiału uwzględniając indywidualne predyspozycje Artysty oraz aktualnego zapotrzebowania rynku muzycznego, a także prowadzenie kampanii promocyjnych, wizerunkowych oraz PR dla Artysty opartych o działania organiczne, social media, medialne oraz influencerskie. Dystrybucja prowadzonych przez ID Records projektów odbywa się poprzez MyMusic, która odpowiada za działania związane z monetyzacją, legalnym wprowadzeniem utworów na rynek oraz prawa do jego rozpowszechniania, a także wsparcie działań promocyjnych, handlowych, udział w projektach etc. W niedługim czasie uruchomione zostaną także działania związane z bookingiem / koncertami / eventami i kilka innych działań stanowiących nasze cele rozwojowe na 2020.

ID RECORDS DZIAŁA WE WSPÓŁPRACY Z MYMUSIC W ZAKRESIE DYSTRYBUCJI I PROMOCJI ORAZ MOŻLIWOŚCI ROZWOJOWYCH DLA ARTYSTÓW:
Partnerem dystrybucyjnym ID Records jest MyMusic, co gwarantuje nie tylko wysłanie, ale przede wszystkim dotarcie przygotowanego przez nas Twojego singla do dziennikarzy portali, rozgłośni radiowych, stacji telewizyjnych oraz Internetu, a także zapewnia szereg dodatkowych możliwości niemożliwych do osiągnięcia bez takiego Partnerstwa jak np. szansa umieszczenia teledysku na oficjalnym kanale Youtube MyMusic (blisko pół miliona subskrybentów!) co znacznie podkręci zasięg Twojego klipu czy też umowy z zagwarantowanymi dodatkowymi świadczeniami promocyjnymi realizowanymi także przez MyMusic, czy też projekt Young Stars. Decyzje o świadczeniach podejmowane są indywidualnie, podobnie jak każda współpraca rozpatrywana jest w całkowicie indywidualny i dopasowany - do wieku, doświadczenia czy też stylu działania danego Artysty - sposób.

POZNAJ NASZE AKTUALNE CENY PRZYKŁADOWYCH PAKIETÓW PRODUKCYJNYCH I WYBIERZ NAJLEPSZY DLA SIEBIE !
https://idrecords.pl/files/PAKIETY_PRODUKCJA.pdf (pakiety przeznaczone dla debiutantów - utwory z licencjami do 500 EUR). Jeśli interesuje Cię cennik przy licencji na piosenkę od 750 EUR, napisz na p.baranowski@idrecords.pl a prześlemy Ci go.

UWAGA: Ostateczna wartość projektu może się różnić - za każdym razem wycena odbywa się indywidualnie w zależności od oczekiwań i predyspozycji kandydata do współpracy z nami. Podany wyżej cennik zawiera stawki uśrednione.

OFERUJEMY WSPÓŁPRACĘ DLA ARTYSTÓW Z RÓŻNYM POZIOMEM OCZEKIWAŃ. OD CHĘCI SPEŁNIENIA MARZEŃ PO START WIELKIEJ KARIERY:
- pakiety START: przeznaczone są dla Ciebie, jeśli zależy Ci na możliwie niskiej CENIE, nie masz parcia na żadne działania promocyjne poza INTERNETEM i nie oczekujesz gwarancji promocji. To opcja, jeśli zależy Ci przede wszystkim na piosence. Te utwory NIE nadają się naszym zdaniem do działań poza INTERNETEM - choć oczywiście cuda się zdarzają :)
- pakiety BUDGET: przeznaczone są dla Ciebie, jeśli priorytetem jest CENA, ale chcesz mieć piosenkę wyprodukowaną w dobrej jakości, którą można pokazać w INTERNECIE ale TAKŻE w mediach tradycyjnych. Nie spodziewaj się jednak efektu wow. Zrobimy tu dobrą robotę, nie oczekuj w tym budżecie cudów, ale w cenie pokażemy Ci co zrobić, by osiągnąć jak największy sukces bazując na naszym doświadczeniu.
- pakiety STANDARD: przeznaczone są dla Ciebie, jeśli priorytetem jest stosunek JAKOŚCI do CENY. Dostaniesz wówczas piosenkę dobrą i do promocji W INTERNECIE ale także W MEDIACH TRADYCYJNYCH (np. RADIO, TV). To rzetelna robota, będziesz miał(a) czym się pochwalić! W cenie poprowadzimy dla Ciebie premierę - pokażemy redakcjom muzycznym, mediom, ludziom w sieci. Powalczymy o Twój sukces!
- pakiety PREMIUM: przeznaczone są dla Ciebie, jesli priorytetem jest JAKOŚĆ i zależy Ci na efekcie WOW. To doskonałe utwory jakościowo i kompozycyjnie, jak i produkcyjnie do działań wszędzie - INTERNET, RADIO, TV. Doskonałe piosenki, które tworzone są z myślą o prawdziwym sukcesie. W cenie nie tylko poprowadzimy dla Ciebie premierę, ale także Ciebie jako Artystę. Pomożemy Ci zaistnieć i poprowadzimy za rękę, aby sukces nie tylko zaistniał, ale też był jak największy! Stajesz się naszym oczkiem w głowie!
- pakiety STAR: przeznaczone są dla Ciebie, jeśli priorytetem jest BEZKOMPROMISOWA JAKOŚĆ a także SUKCES - wówczas nie tylko otrzymasz rewelacyjny jakościowo utwór, ale także zaangażujemy Ci np. producenta z topowej półki do produkcji bądź influencerów do pomocy. Youtubera, artystę, kogoś kto pomoże Ci zaistnieć, pokaże Cię swoim fanom i da genialny start. To pakiet, który SKAZUJE Cię na sukces, bo mając promocję influencera lub gdy pracujesz z kimś, kto ma znaczenie w branży, zainteresują się Tobą wszędzie - i w internecie i mediach tradycyjnych.

Wybierz pakiet dla siebie i wypełnij formularz już teraz!

Posłuchaj też demo przykładowych piosenek (nie wszystkie są już dostępne) : http://idrecords.pl/demo/ :)
Przypominamy: jeśli potrzebujesz pomocy i/lub chcesz najpierw z nami porozmawiać, zanim wypełnisz ten formularz - zamów (za darmo) rozmowę z nami! :) Kliknij tutaj: https://idrecords.pl/rozmowa/

UWAGA: Warunkiem nawiązania współpracy z ID Records jest pozytywne przejście rzeczywistej weryfikacji umiejętności wokalnych, która nastąpi przed podpisaniem z Tobą Umowy!

KONTAKT MAILOWY Z ID RECORDS:
- Jeśli potrzebujesz się z nami skontaktować (w dowolnej sprawie), zaproponować współpracę, masz pytania odnośnie naszej oferty i działań, pisz na: p.baranowski@idrecords.pl .
- Jeśli jesteś wokalist(k)ą i masz piosenkę gotową do wydania, wyślij nam ją na demo@idrecords.pl .
- Jeśli jesteś producentem i chcesz zaproponować piosenkę do naszych działań, wyślij nam ją na demosong@idrecords.pl.
Na początek - przedstaw nam się
Twoje imię i nazwisko
Twój wiek
Twój email
Twój numer tel. kontaktowy
Miejscowość, w której mieszkasz
Napisz coś o sobie. Pamiętaj też o umieszczeniu linku do nagrania abyśmy mogli sprawdzić jak śpiewasz i czy spełniasz nasze wokalne oczekiwania. Dodaj też linki do ew. publikacji, informacje o osiągnięciach. Napisz jak wyobrażasz sobie współpracę, na czym Ci zależy, do kogo chcesz kierować swoją muzykę etc.
Określ swoje zasięgi i ilość fanów
uwzględnij wszystkie social media, znajomych, rodzinę, kontakty, które możesz wykorzystać do prowadzenia działań promocyjnych
Szczególnie chcę rozwijać się w kierunku:
Szczególnie chcę docierać do grupy odbiorców:
W jaki sposób i jakiej piosenki dla Ciebie szukamy?
Wybierz sposób pozyskania piosenki dla Ciebie lub piosenkę która Cię interesuje z demo
Określ tempo utworu
Clear selection
Napisz jak powinien brzmieć Twój utwór. Jak jaki Artysta? Wpisz ich jak najmniej, aby możliwie konkretnie sprecyzować swoje oczekiwania.
Wpisz słowa kluczowe, które mają charakteryzować Twoją piosenkę
O czym powinna być? jakie emocje wywoływać? np. radość, zerwanie, miłość, upór, cel, szkoła, młodość itd.
Wybierz gatunek / gatunki utworu, w których poszukujemy dla Ciebie piosenki
Zaznacz wszystkie, z którymi się zgadzasz
Jaki klimat powinna mieć Twoja piosenka?
zaznacz wszystkie, z którymi się zgadzasz
Opisz możliwie dokładnie jakiego utworu szukamy (inspiracje, przykładowe linki do utworów, które Ci się podobają, szczegóły co do ew. konstrukcji, instrumentów itd.)
Wpisz np. jakie utwory Ci się podobają, podaj bezpośrednie linki do ich odsłuchu, napisz co Ci się w nich podoba itd.
Wklej link do JEDNEJ piosenki, która na tyle Ci się podoba, że mógłby to być właśnie Twój utwór
Określ formę współpracy
W jakim języku chcesz nagrać piosenkę?
Czym chcesz byśmy się dla Ciebie zajęli - w jakim stopniu mamy mieć wpływ na Twoją piosenkę?
zaznacz wszystko to, co mamy dla Ciebie zrobić. za każdym razem gwarantujemy okładkę i informację prasową oraz dystrybucję do wszystkich punktów cyfrowej sprzedaży oraz serwisów streamingowych!
O piosenkę z jakiej wartości licencją się ubiegasz?
Podaj swój budżet - jaką kwotę chcesz przeznaczyć na działania z nami?
podaj kwotę w zł
Wybierz pakiet z cennika (ceny wg domyślnej licencji za utwór do 500 EUR)
cennik do produkcji piosenek w budżetach dla debiutantów (do 500 EUR za licencję) znajdziesz tutaj: https://idrecords.pl/files/PAKIETY_PRODUKCJA.pdf . Jeśli interesuje Cię cennik przy licencji na piosenkę powyżej 500 EUR, napisz na p.baranowski@idrecords.pl a prześlemy Ci go.
Jeśli zależy Ci na wycenie innej opcji, opisz składniki pakietu, na którym Ci zależy bazując na zasadach z cennika
Chcesz zapłacić z góry (ceny od) czy ratalnie (ceny do)?
płacąc z góry otrzymujesz niższą o ok. 1000-3000 zł cenę, a także liczne bonusy, w tym działania managementowe (w różnym zakresie - patrz cennik!) w cenie. Twój projekt realizujemy też znacznie szybciej oraz częściej go doinwestowujemy.
Clear selection
DZIAŁANIA PROMOCYJNE I MANAGEMENT
Pokaż swoje social media, abyśmy mogli ocenić Twój potencjał promocyjny i wycenić działania z Tobą
Twój profil na facebooku (link do profilu prywatnego)
Grupa na Facebooku - fandom (link)
Profil na Instagramie (link lub nazwa)
Nazwa użytkownika na TikToku (jeśli posiadasz)
Profil na Facebooku (link do fanpage'a)
Nazwa kanału Youtube (link lub nazwa)
Strona Internetowa (link)
Jakich działań promocyjno - managementowych od nas oczekujesz?
zaznacz wszystkie, których od nas potrzebujesz
Od kiedy chcesz zacząć działania?
przed rozpoczęciem działań wymagane jest dokonanie wpłaty z góry lub zaliczki przy płatności ratalnej
Jakich efektów działań promocyjnych oczekujesz?
napisz uczciwie jakie masz oczekiwania. uwzględnij REALNE możliwości bazując na własnych zasięgach w social mediach, osiągnięciach, możliwościach.
Jeśli chcesz coś jeszcze dopisać, zrób to poniżej
Dziękujemy za wypełnienie formularza. Oczekuj na kontakt z naszej strony - odpowiemy na każde zgłoszenie! Nastąpi to w ciągu max tygodnia. Uwaga: jeśli po kliknięciu "Wyślij" nie zobaczysz strony z komunikatem "Twoja odpowiedź została wysłana" (albo zapisana) , oznacza to że formularz do nas nie dotarł i zgłoś nam to mailem pod p.baranowski@idrecords.pl .
Sprawdzaj skrzynki / foldery SPAM by nie przeoczyć od nas odpowiedzi!
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy