Інформація про того, хто замовляє путівку
По приїзду в табір дитина повинна мати медичну довідку на учня, який від'їжджає в оздоровчий табір (форма № 079/о)
Реєструючи дитину, ви підтверджуєте її присутність на заїзді.
Адреса табору: Ворзель, вул. Лісова, 39
Email address *
Оберіть зміну (-и) *
Required
Прізвище Ім'я По-батькові *
Your answer
Телефон *
Your answer
Я готовий (-ва) зробити благодійний внесок у сумі 4000 грн за одну путівку *
Ми не збільшували вартість путівок у 2019 році, але і не маємо можливості надавати знижку в тому обсязі, що робили раніше. Питання про надання знижки буде розглядатися в окремому порядку. Тому просимо в коментарі нижче вказати причини для надання знижки вашій родині. Дякуємо за розуміння!
Your answer
Згода на зйомку та використання зображення чи відеозапису за участю моєї дитини
Я даю згоду на зйомку моєї дитини та її зображення на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, використання її фотографічного зображення та відеозапису з її участю при створенні телевізійних програм, рекламних та інформаційних матеріалів за умови дотримання вимог ст. 20 Закону України «Про рекламу», а також даю згоду на публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних та інформаційних матеріалів, телевізійних та інших передач з її зображенням, відеозаписів з її участю будь-яким незабороненим законом способом як на території України, так і за її межами без обмеження строку публічного показу, відтворення та/чи розповсюдження. Крім того, цим засвідчую свою згоду на використання та поширення коментарів моєї дитини, відповідей на запитання, точок зору будь-яким незабороненим законом способом при здійсненні публічного показу, відтворенні та розповсюдженні її зображення та відеозапису з моєю участю. Я усвідомлюю та погоджуюсь, що використання зображення моєї дитини та відеозапису з її участю, а також публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних, інформаційних матеріалів з моїм зображенням та відеозаписів з моєю участю є безоплатним та зобов’язуюсь не заявляти будь-яких претензій чи вимог майнового характеру до осіб, що здійснюють публічний показ, відтворення та розповсюдження таких рекламних чи інформаційних матеріалів та відеозаписів.
Я даю згоду на зйомку та використання зображення чи відеозапису за участю моєї дитини *
Я даю згоду на обробку персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 року №2297-VI
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service