Informatīvs seminārs: LAD atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās un pārstrādē. PPP biedrība Zied zeme plānotie LEADER projektu konkursi 2020. gadā
Laiks: 15.11.2019, plkst. 09.00
Vieta: Zied zeme koprades telpa “CoLabora”, Ausekļa iela 1A, Lielvārde


PPP biedrība “Zied zeme” organizē semināru par finansējuma piesaistes iespējām lauksaimniecības un pārstrādes uzņēmējdarbības attīstībai.
No 2019.gada 4.novembra līdz 4.decembrim var pieteikties atbalsta saņemšanai divos LAD investīciju atbalsta pasākumos "Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās" un "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".
Savukārt no 2020. gada 6.februāra līdz 6.martam pieteikties varēs PPP biedrība “Zied zeme” LEADER projektu konkursā “Atbalsts lauksaimniecības produktu pārstrādei, tai skaitā pašu saražotās produkcijas iepakošanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai.”
Šajā informatīvajā seminārā būs iespēja iegūt informāciju par atbalsta nosacījumiem, projektu iesniegumu sagatavošanu un vērtēšanu, kā arī saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, tai skaitā par izmaksu nošķiršanu, ja uzņēmējs plāno saņemt atbalstu vairākās programmās.

Programma:
• 9:00-10:00 Pasākuma '''Ieguldījumi materiālajos aktīvos'' nosacījumi - Jolanta Okmane, Lauku atbalsta dienesta Lielrīgas RLP;
• 10:00-11:00 Pasākuma “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē” nosacījumi - Sigita Mauriņa, Sanita Auniņa, Lauku atbalsta dienesta Lauksaimniecības un lauku attīstības departamenta Pārstrādes un infrastruktūras attīstības daļa;
•11:00-11:30 PPP biedrība “Zied zeme” projektu konkurss “Atbalsts lauksaimniecības produktu pārstrādei, tai skaitā pašu saražotās produkcijas iepakošanai, to realizēšanai tirgū un kvalitatīvu darba apstākļu radīšanai” - Māris Cīrulis, PPP biedrība “Zied zeme”.

Dalībnieku skaits ierobežots.
Pieteikšanās līdz 14.11.2019.

Papildus informācija:
Māris Cīrulis
29782159
maris@ziedzeme.lv
Vārds, Uzvārds *
Your answer
Uzņēmums *
Your answer
E-pasts *
Your answer
Telefona numurs *
Your answer
Piesakoties semināram, Jūs piekrītat, ka biedrība “Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied Zeme”” (Raiņa iela 11a, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV5070), turpmāk tekstā - PPP biedrība “Zied zeme”, veic iesniegto datu apstrādi, pasākuma laikā fiksētu fotogrāfiju, video un audio ierakstu apstrādei, publicēšanai vai ievietošanai PPP biedrība “Zied zeme” publicitātes materiālos vai interneta tīmekļa vietnēs.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ZiedZeme. Report Abuse