Zgłoszenie na warsztaty dla Tęczowych Rodzin - Festiwal Tęczowych Rodzin

Zapraszamy do zapisu na warsztaty dla tęczowych rodzin, które odbywają się w ramach Festiwalu Tęczowych Rodzin.
Data: 21.11.2015, sobota
Godzina: 10:00 - 14:00
Miejsce: Miszewskiego 17. Gdańsk-Wrzeszcz

Opis warsztatów:

Spotkanie "Moc tęczowych rodzin. Jak ją budować?" ma na celu przedyskutowanie i wypracowanie efektywnych sposobów działania na rzecz tęczowych rodzin w Polsce. Co możemy zrobić by się wzajemnie wspierać? Jak organizować i wzmacniać grupy lokalne tęczowych rodzin? Jak mówić o tęczowych rodzinach? Jak motywować tęczowe rodziny oraz naszych sojuszników do wsparcia naszej działalności. Jak budować w Polsce siłę i moc tęczowych rodzin?

Prowadząca: dr Anna Strzałkowska - z zawodu psycholożka i socjolożka, z zamiłowania trenerka i konsultantka w zakresie psychologii organizacji i zarządzania. Pracuje zarówno z grupami szkoleniowymi, jak i indywidualnie jako coach (certyfikacja ICC).
Nauczycielka akademicka zatrudniona na Uniwersytecie Gdańskim oraz w Pracowni Realizacji Badań Socjologicznych UG. Jest autorką licznych raportów i ekspertyz z zakresu problemów społecznych, m.in. wykluczenia i inkluzji społecznej. Od 2005 roku aktywna działaczka na rzecz praw człowieka, współzałożycielka Stowarzyszenia na rzecz osób LGBT Tolerado. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu treningów antydyskryminacyjnych oraz menedżerskich. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: Komunikacji, Budowania długofalowych relacji, Przywództwa, Kierowania zespołem i Motywowania.

Mama małego Mateusza, którego wychowuje z Martą, partnerką i Leszkiem, tatą Mateusza.

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question