Літературна прогулянка «Київ Михайла Булгакова»

Письменник, драматург, лікар, неперевершений Майстер. Особа цього письменника та його творчий спадок досі викликають неабиякий інтерес. Разом із культурологом Владиславою Осьмак ми пройдемо шляхами Михайла Булгакова та його персонажів і через майже сто років зануримося в неповторну атмосферу Києва, яка ще подекуди збереглася на столичних вулицях, старих фотографіях і між рядків книжок.

Шлях, яким майбутній письменник ходив сотні разів – від Андріївського узвозу до Університету, маршрут, яким згодом ходили герої роману «Біла гвардія», ми пройдемо навспак – від Університету до Музею Булгакова. В центрі оповіді – не лише події реального життя письменника, а й особлива київська культура межі 19-20 ст. Її відбиток напевно відчуває всяк, хто бере до рук «Білу гвардію». «Прекрасне місто», Опера, гімназія та Університет, парки, гори, краєвиди – про це і не тільки учасники прогулянки довідаються з ілюстрованої розповіді про Київ Михайла Булгакова.

Реєстрація триває до 20:00 п’ятниці, 9 жовтня 2015 року включно

Участь у прогулянці передбачає сплату благодійного внеску у розмірі 95 гривень. Перерахувати внесок можна на картку ПриватБанка або оплатити на місці.

Початок прогулянки: о 15:00 в суботу, 10 жовтня

Тривалість – близько 2, 5 годин

Місце зустрічі: біля пам'ятника Шевченку в парку навпроти Червоного корпусу університету

Деталі за адресою https://www.facebook.com/yizdetz

Якщо у вас є питання, пишіть нам на yizdetz@gmail.com

    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question
    This is a required question