BGA workshop – Reklamní systémya jejich strategické využití v celém nákupním trychtýři

Zdravíčko z Business Gate Academy!
Děkujeme za tvůj zájem a prosíme tě o vyplnění krátkého registračního formuláře. Tímto nám potvrdíš svou účast na workshopu Google Ads, Meta a Sklik pod lupou: Reklamní systémy a jejich strategické využití v celém nákupním trychtýři, který proběhne v úterý 18. listopadu 2025 od 16:30 v budově Business Gate.

💡 Nauč se pracovat s reklamou, která opravdu prodává – efektivně, promyšleně a bez zbytečných ztrát.
Workshop povedou Simča Kovářová (Social Ads Specialist, Advisio) a Tereza Hudecová (PPC Specialist, Advisio), které denně spravují kampaně pro e-shopy i značky a zaměřují se na strategické využití reklamních systémů napříč celým nákupním procesem.

O čem workshop bude:
Zjistíš, jak proměnit systémy Google Ads, Meta a Sklik ve funkční motor prodeje.
Naučíš se, jak tyto platformy strategicky propojit, aby tě zákazníci našli v každé fázi nákupu – od prvního kliku až po konverzi.

Dozvíš se:
✅ Jak nastavit kampaně tak, aby přinášely skutečné výsledky
✅ Jak rozložit rozpočet a vyhodnocovat výkon bez zbytečných ztrát
✅ Jak jednotlivé systémy doplňují celý nákupní trychtýř
✅ Jak přemýšlet strategicky a vést zákazníka krok za krokem

Vše proběhne prakticky, srozumitelně a s ukázkami z reálných kampaní, které můžeš ihned aplikovat do své praxe.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
E-mail: *
Jméno a příjmení: *
Souhlasíš s případným zasláním dotazníku ohledně spokojenosti s workshopem? *
Do které skupiny patříš? *
Chceš nám něco vzkázat?
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. - Terms of Service - Privacy Policy

Does this form look suspicious? Report