Реєстрація на одноденний тренінг з Ненасильницького спілкування з Евою Рамбалою (7 листопада 2020 року)
Дорогі друзі!

Запрошуємо Вас на одноденний тренінг з Ненасильницького спілкування (ННС)* з Евою Рамбалою**, який відбудеться 7 листопада 2020 року з 10:00 до 18:00.

Для участі у тренінгу заповніть, будь ласка, реєстраційну форму нижче.

Вартість участі у тренінгу з Ненасильницького спілкування становить 1500 грн.
Щоб зарезервувати за собою місце на тренінгу, необхідно здійснити попередню оплату в повному обсязі. Рахунок для здійснення оплати ми надішлемо Вам після реєстрації.

ОРГАНІЗАЦІЙНА ІНФОРМАЦІЯ:
Дата: 7 листопада 2020 року
Час: 10:00-18:00 (обідня перерва з 13:30 до 14:30)
Місце: Київ, місце проведення уточнюється

З детальною програмою тренінгу Ви можете ознайомитись за посиланням: http://nvc.empatia.pro/uk

Якщо у Вас виникли (або залишились) запитання, Ви можете зв'язатись з нами за телефоном 050 359 72 66 (Ольга) або електронною поштою info@empatia.pro

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!


* Ненасильницьке спілкування (ННС) – метод побудови стосунків між людьми, заснований на чесності, емпатії, доброзичливості, відкритості та шанобливості, який дозволяє врахувати почуття та потреби кожної людини та задовольнити їх. Метод заснований у 6о-х роках американським психологом д-ром Маршаллом Розенбергом і користується заслуженою увагою та популярністю в світі, оскільки прокладає шлях до зцілення та примирення: у близьких і родинних стосунках, відносинах на роботі, у системі охорони здоров’я та соціального забезпечення, у роботі поліції, взаємовідносинах працівників пенітенціарних установ, ув’язнених осіб та військовослужбовців, а також у роботі урядів, шкіл та організацій, які працюють із соціальними змінами.

Nonviolent Communication (abbreviated NVC, also called Compassionate Communication or Collaborative Communication). More about NVC: http://en.wikipedia.org/wiki/Nonviolent_Communication

** Ева Рамбала є офіційним тренером Міжнародного центру з Ненасильницького спілкування (CNVC), яка протягом 7 років тісно співпрацювала з Маршаллом Розенбергом, автором методу та багатьох книжок, зокрема, основоположної книги "Мова життя. Ненасильницьке спілкування". Ева має понад 20 років досвіду роботи тренером з ненасильницького спілкування та ефективних комунікацій, є досвідченим медіатором і фахівцем з примирення й відновлення порозуміння у більш ніж 30 країнах світу. Досвід Еви дуже різноманітний: вона працювала з компаніями, дитячими будинками, школами, в’язницями, лікарнями, духовними закладами тощо.
Ваше ім'я *
По-батькові *
Ваше прізвище *
Ваш контактний номер телефону *
Ваша електронна адреса *
Звідки Ви? *
Вкажіть, будь ласка, місто / село, область
Сфера Вашої професійної діяльності *
Сфера / компанія / посада
Як Вас можна знайти в соціальних мережах (посилання у facebook, LinkedIn)?
Звідки Ви дізнались про тренінг з Ненасильницької комунікації?
Clear selection
Чи хотіли б Ви отримувати на e-mail інформацію про наші освітні заходи (проекти, тренінги, інші освітні програми)? Якщо так, то яка тематика Вам цікава?
Під час заходу буде проходити фото та відео зйомка. Чи готові Ви залишити відео-відгук (розповісти про Ваші враження) щодо тренінгу після його проходження? *
Ваші запитання та побажання організаторам (за бажанням)
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy